Прес-реліз
26.06.2020, 16:10

Відеоконференції залишаться в тренді навіть після закінчення карантину

Відеоконференції залишаться в тренді навіть після закінчення карантину - Фото

Компанія Cisco з партнерами представила платформу «Відеозасідання», яка дозволяє ухвалювати юридично значущі рішення в бізнесі або держуправлінні

У зв’язку із запровадженням карантину компанії в усьому світі були змушені перейти на віддалений режим роботи. Унаслідок цього затребуваність сервісів для віддалених комунікацій перевищила навіть найсміливіші очікування.

Вибираючи спосіб комунікації, багато хто розраховував використовувати популярні месенджери і сервіси відеодзвінків. Але відразу зіткнувся з неможливістю проводити віддалені зустрічі з великою кількістю учасників, а в окремих випадках ― зі слабкою захищеністю зв’язку.

З іншого боку, розробники платформ відеоконференцій відкрили безкоштовний доступ до своїх сервісів на час дії карантинних заходів та отримали величезний приріст користувачів. Зокрема, тривалість відеоконференцій на платформі Webex від Cisco за час карантину збільшилася втричі. Щомісячна кількість користувачів перевищила 500 млн осіб.

Користувачі мали змогу проводити аудіо- та відеоконференції з підключенням до 1000 учасників одночасно зі всіх типів пристроїв. Загалом за період карантину в Україні до Webex безкоштовно підключилися понад 500 нових великих користувачів.

Зважаючи на все, затребуваність сервісів віддалених комунікацій залишиться такою самою навіть після скасування суворих карантинних заходів. Дослідницька компанія Gartner у своєму травневому прогнозі передбачає зниження світових витрат на ІТ у 2020 році на 8%, хоча витрати на проведення хмарних конференцій поточного року збільшаться на 24,3%.

За даними дослідження CBRE Ukraine, 51% опитаних українських компаній розглядають можливість часткового або повного переходу на віддалений формат роботи. Це означає, що співробітники на віддаленій зайнятості й надалі будуть використовувати рішення для відеоконференцій.

Цікаво, що розробники йдуть уперед, пропонуючи абсолютно нові рішення для віддалених комунікацій. Компанія Cisco спільно з партнерами представила платформу «Відеозасідання», яка дозволяє ухвалювати юридично значущі рішення в бізнесі або держуправлінні. На цій платформі можна проводити відеозустрічі та голосувати за певні рішення в захищеному режимі, використовуючи електронну ідентифікацію особи.

Отправить:
Теги: Cisco
Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Популярне