RU
Прес-реліз
23.06.2021, 16:15

"Вибір країни 2020": компанію AUTODOC нагородили національною премією

"Вибір країни 2020": компанію AUTODOC нагородили національною премією - Фото

Щорічно аналітики національного рейтингу "Вибір країни" визначають кращі компанії України, оцінюючи показники продажів і впізнаваність бренду на ринку

Експерти аналізують понад 200 000 підприємств у 150+ категоріях ділової активності. У 2020-му локальне представництво компанії "Автодок Юкрейн" відзначили цією престижною премією. 

Протягом 13 років існування міжнародний онлайн-гіпермаркет автозапчастин та аксесуарів AUTODOC продемонстрував разючі темпи розвитку. У 2008 році відкрився перший маленький офіс компанії на околиці Берліна, а сьогодні підприємство охоплює 4 країни, на ньому працює понад 4000 співробітників у Німеччині, в Україні, Молдові та Польщі. Найбільший IT-офіс розташувався в Одесі. Є також свої філії в Києві та Харкові. 

Тільки за останній рік кількість продажів перевищила позначку в 1 млн в місяц, а оборот досяг рекордного показника у понад 1 млрд євро. Географія ринку AUTODOC стало розширюється: зараз це понад 11 млн задоволених клієнтів у 27 країнах Європи. 

Такого зростання показників компанія досягла завдяки команді ефективних управлінців і своєчасній диджиталізації. Цифрування всіх бізнесових процесів допомогло оперативно контактувати з покупцем за допомогою багатоканальної взаємодії, а також дало можливість не зупиняти роботу офісів навіть в умовах всесвітньої пандемії. Коли велика частка підприємств через локдаун поставила свою діяльність на паузу, AUTODOC продовжував працювати: звичні планерки змінилися онлайн-конференціями, а співбесіду з новими фахівцями проводили у Zoom. 

Зручний мобільний додаток, оптимізований сайт, цілодобове приймання заявок online, підтримка співробітниками кол-центру, які розмовляють 17 мовами, дозволяють клієнтам купувати товар у будь-який час з будь-якого куточку світу, використовуючи будь-який девайс. Окрім того, каталог AUTODOC включає 3,7 млн ​​позицій для 37 тис. моделей автомобілів. Такий асортимент і якість сервісу залишають конкурентів поза грою. 

"Аби задовольнити потреби сучасного покупця, який всякчас на зв’язку та активно користується додатками, власникові бізнесу необхідно думати в першу чергу про диджиталізацію всіх бізнес-процесів, чи то робота логістичного центру, чи то підтримка клієнта. Саме тому ми робили ставку на розвиток онлайн-магазину, і не прогадали, — зазначає Макс Вегнер, один із засновників компанії AUTODOC. Він додає, що цінує українських співробітників за професіоналізм: — Нам подобається підхід фахівців до роботи. В Україні дуже багато висококваліфікованих кадрів. Ми пишаємося, що нашу роботу відзначили на національному рівні премією "Вибір країни". Плануємо з кожним роком підвищувати планку". 

Згідно з прогнозами представників компанії, у 2021 році AUTODOC планує до 40% збільшення обороту. А це означає, що будуть рости не тільки продажі, а й кількість робочих місць для українських фахівців.

 

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Популярне