Прес-реліз
26.08.2020, 12:32

Ванна: особливості вибору

Ванна: особливості вибору - Фото

Ванни не втрачають своїх позицій і по сьогоднішній день

Сучасний сантехнічний ринок пропонує нам величезний вибір виробів для наповнення наших ванних кімнат: це душові кабіни, гідромасажні і парові бокси з різноманітними функціями і комплектаціями.

Але ванни не втрачають своїх позицій і по сьогоднішній день.

Для початку визначаємося з розмірами ванни, виходячи від ваших побажань і площі приміщення. Ванни можуть бути найрізноманітніших розмірів: від маленьких до величезних. За формою можуть бути прямокутними і асиметричними.

Зазвичай, базова комплектація ванни, це безпосередньо ванна і ніжки (або каркас). Додатково ванну обладнають панеллю (лицьовим, бічним екраном), ручками, сифоном, гідромасажем, аеромасажем і т.п.

Ванни виготовляють з різних матеріалів:

Акрил

У виробництві таких ванн використовується поліметилметакрилат - полімерний матеріал, яких відомий своєю легкістю і міцністю. Такі ванни швидко нагріваються, але не довго тримають температуру. Завдяки пластичності матеріалу, акрилові ванни можуть бути самих різних форм і розмірів. Зазвичай, акрилові ванни зміцнюються заставними листами ДСП, а зовні обробляються шаром склопластику.

Найбільшою перевагою такої ванни є її вага. Акрилові ванни, на відміну від інших, надзвичайно легкі.

У плані гігієнічності акриловим ваннам немає рівних. Акрил не гниє, не сприяє розмноженню бактерій і не піддається впливу грибка.

Також акрилові ванни безпечні у використанні. Поверхня у таких ванн хоч і гладка, але не змінна.

Чавунні ванни

Це довговічні і надійні ванни. Такі ванни при правильному догляді не втрачають свій зовнішній вигляд довгі роки.

Величезний плюс чавунної ванни - низька теплопровідність. Така характеристика дозволяє ванні довго тримати температуру води.

Основним недоліком такої ванни є її велика вага, досить убогий асортимент форм і розмірів і дорожнеча.

Сталеві ванни

Якщо залишилися на цій планеті люди, які не вірять в міцність акрилових ванн і скептично ставляться до громіздким і дорогих ванн з чавуну, то їх вибір впаде на сталеві ванни.

Такі ванни досить міцні і довговічні, але мають ряд негативних характеристик. Перше і найважливіше - це відсутність звукоізоляції. Вода, що виливається в таку ванну, видає гучний і неприємний звук, який буде чути вашим сусідам.

Друге - високий ступінь теплопровідності. Така ванна не буде тримати температуру. Під час прийняття ванни вам постійно доведеться додавати гарячу воду.

Ми залишаємо за вами вибір ванни для вашого будинку. Але, разом з тим, якісно проконсультуємо по кожній позиції і допоможемо визначитися з вибором, результат з ваших побажань.

Джерело: https://dush.com.ua/vannu/

Отправить:
Теги: ванна
Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Популярне