RU
Прес-реліз
10.09.2020, 12:15

Валерій Маковецький: 3 поради бізнесменам-початківцям

Валерій Маковецький: 3 поради бізнесменам-початківцям - Фото

Поради співзасновника ГК Фокстрот

Власний бізнес - це завжди шлях, сповнений сумнівами та ризиком. Кожен крок має бути виваженим та обміркованим. А результат у бізнесі є наслідком кропіткоїї роботи. Поради успішного українського бізнесмена Валерія Маковецького дозволять вам зрозуміти, як правильно почати власну справу та пройти весь шлях до успіху.

1. Визначити головну ціль. Розбийте її на декілька проміжних цілей та розробіть кроки до кожної з них. Валерій Маковецький  радить: вранці ви вже маєте  знати, що будете робити вдень. Постійно перевіряйте відповідність власних цілей своїм бажанням. Усі щоденні справи та завдання мають бути організовані у відповідності з проміжними цілями та тією єдиною, головною ціллю. 

Іноді ви будете помічати, як змінюються ваші бажання. У цей момент варто з’ясувати, чому це так відбувається. Якщо ціль змінюється, то варто оперативно планувати нові кроки для її досягнення.

2. Уникати розповсюджених помилок. Більшість підприємців схильні до гріха “нетерпіння”. Саме тому вони опускають руки задовго до того, як бізнес став прибутковим, успішним. Варто знайти свою нішу, у якій комфортно підприємцю та його команді. Бажано обирати вузькоспеціалізовану нішу та розширювати її з часом.

Знайшли свою нішу?  Варто працювати вдень і вночі над тим, щоби стати у ній першим. Одночасно з цим варто відшукати та доносити покупцям свого товару чи послуг, чим ви відрізняєтесь від конкурентів. Яка ваша унікальна торгова пропозиція? Теоретики радять побудувати вісь-концепцію, яка потім стане філософією великого бренду. До прикладу, торговельна марка Фокстрот, заснована Маковецьким та Виходцевим, наразі еволюційним шляхом дійшла до концепції омніканального бренду Фокстрот із маркетинговою концепцією “Живи наживо!”. 

3. Важливо сприймати проблеми, як нові можливості. Кожну кризову ситуацію варто розглядати, як нову можливість. Механіка такої трансформації складається з декількох кроків: визначити декілька варіантів розвитку подій та спробувати віднайти рішення на кожен з них. Варто також порахувати, якими будуть найбільші та найменші ресурсні втрати у разі різних сценаріїв розвитку подій. 

Одночасно з цим потрібно розуміти, що наявна проблема  –  це сигнал про потребу щось змінити у операційних процесах. У кінцевому випадку будь-яка критична ситуація має стати черговою спіраллю розвитку бізнесу.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Популярне