RU
Прес-реліз
19.02.2021, 11:14

В якому таксі краще їздити і працювати?

В якому таксі краще їздити і працювати? - Фото

Найпопулярніший спосіб виклика таксі – за допомогою мобільних додатків або залишивши замовлення на сайті. Відмінний приклад таксі онлайн – "Авангард"

В останні кілька років в Україні все більшою популярністю користуються сервіси для виклику таксі. Воно й зрозуміло, адже в умовах великого міста зі стрімким темпом необхідно бути оперативним і пунктуальним. Через коронавірусний локдаун люди все частіше віддають перевагу таксі, а не громадському транспорту. Адже це швидко, доступно і головне – безпечно.

Зараз у містян інша проблема – як з величезної кількості вибрати дійсно хороший сервіс? Пошуки ведуть в онлайн. Тому що сьогодні найпопулярніший спосіб викликати таксі – це за допомогою мобільних додатків або залишивши замовлення на сайті. Відмінний приклад таксі онлайн – це "Авангард". Машину можна замовити за допомогою додатку або сайту. Для цього потрібно перейти за посиланням https://avangard-taxi.kiev.ua/onlajn-zakaz/, обрати одне з 13 міст і адресу доставки. Калькулятор одразу підраховує вартість поїздки і кілометраж. Швидка подача таксі дозволить істотно заощадити час очікування.

Крім популярної послуги "таксі Київ" компанія пропонує міжміські перевезення або замовлення мікроавтобуса до 8 людей. Остання послуга незамінна в карантинні часи, адже таким чином клієнт мінімізує контактування з іншими незнайомими людьми.

Для людей з власним авто "Авангард" також буде корисний. Водій в "святковій" кондиції може замовити послугу тверезий водій (драйвер). На виклик примчиться досвідчений таксист і віджене машину за вказаною адресою.

 Ще одна корисна послуга – виклик таксі в аеропорт і навіть зустріч з табличкою. Послуга буде корисною всім, хто хоч раз цікавився ціною на таксі "з бордюру" біля аеропортів. Скориставшись послугою втомлений після перельоту мандрівник не буде турбуватися ні про ціну ні про сам пошук відповідного авто.

 Все більше людей віддають перевагу таксі "Авангард" через чудовий сервіс і дешеві тарифи. Замовлення універсал обійдеться всього лише у 8 гривень за кілометр по Києву і 9 гривень за містом. В "Авангарді" вигідно не тільки їздити, але навіть стояти. Перші 5 хвилин після подачі авто безкоштовні, далі простій в універсал таксі обійдеться в 1,5 гривні за хвилину.

Клієнтоорієнтований сервіс допоможе підібрати авто під індивідуальні вимоги будь-яких пасажирів. Можна вибрати тариф з перевезенням тварин, кондиціонером, преміум-клас, технічна допомогу і багато іншого. Економ таксі може бути навіть в Києві, як довела команда "Авангарду".

 У зв’язку із збільшенням популярності сервісу серед клієнтів компанія проводить набір кандидатів для роботи в таксі. Для цього потрібно перейти за посиланням https://avangard-taxi.kiev.ua/rabota-v-taksi/ і заповнити форму для реєстрації. Робота в таксі "Авангард" – це хороший і стабільний заробіток. Адже водії мають цілодобовий доступ до замовлень у всіх районах міст, в яких працює компанія. Вільний графік роботи дозволить водіям поєднувати роботу з іншою, а головне – самостійно управляти своїм часом і доходами.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Популярне