Прес-реліз
26.03.2020, 15:42

В умовах карнтину EVA обробляє за добу близько 2 млн одиниць товарів

В умовах карнтину EVA обробляє за добу близько 2 млн одиниць товарів - Фото

Працівники логістичних центрів розуміють, яка покладається на них відповідальність, щоб товари, які чекають покупці, були надійно захищені

Майже 1200 працівників логістичних центрів Лінії магазинів EVA обробляють за добу близько 2 мільйонів одиниць товарів (1800 палет), щоб забезпечити покупців мережі усім необхідним. До того ж працювати доводиться їм в посиленому протиепідемічному режимі.

На відміну від офісних працівників, вони не можуть перейти на дистанційний режим, адже їм потрібно не віртуально, а реально відібрати, упакувати та завантажити в автомобілі десятки тон товарів. А водіям цих авто — проїхати сотні, а інколи і тисячі кілометрів, щоб доставити ці товари в майже тисячу магазинів EVA, де ті ж самі підгузки та засоби гігієни для дітей, чекають їх матусі.

Працівники логістичних центрів розуміють, яка покладається на них відповідальність, щоб товари, які чекають покупці магазинів EVA, були надійно захищені. І тому, щоб запобігти можливості поширення коронавірусної інфекції, вони дотримуються усіх протиепідемічних заходів – працюють у захисних масках та рукавичках, в усіх приміщеннях логістичних центрів щогодини здійснюють санітарну обробку дезінфікуючими засобами. Весь товар перед завантаженням в автомобілі ретельно упаковується стрейчстрічками.

«Упаковуючи кожен флакончик дезінфектора для обробки приміщень, засоби гігієни чи підгузки для діточок, наші працівники думають, у першу  чергу, про тих матусь, які у ці складні часи дбають про здоров’я та безпеку своїх дітей», — зазначив директор з логістики Лінії магазинів EVA Сергій Зінченко.

З роботою логістичних центрів можна ознайомитись на відео:

ІНФОРМАЦІЙНА ДОВІДКА

Лінія магазинів EVA – найбільша національна мережа магазинів краси та здоров’я, що пропонує широкий асортимент товарів декоративної косметики, парфумерії, товари по догляду за обличчям та тілом, біжутерію, аксесуари, побутові товари, а також товари по догляду за малюками. Понад 8 мільйонів осіб є користувачами програми лояльності EVA МОЗАЇКА.

Сім років компанія EVA займає лідерські позиції, отримуючи нагороду Національної премії України Retail Awards «Вибір споживача». Наприкінці 2019 року Лінію магазинів EVA визнано «Кращим магазином краси та здоров’я» за версією міжнародного фестивалю-конкурсу премії «Вибір року-2019», у 2019 компанія отримала нагороду «Рітейлер року в drogerie» від Ukrainian Retail Association. Постійний проєкт допомоги передчасно народженим дітям «Orange Days в EVA!» приніс перемогу в конкурсі, ініційованому ООН в Україні Partnership for Sustainability Award 2018.

Також у 2019 році EVA отримала престижну нагороду від найбільшої міжнародної виставки у галузі приватних марок PLMA (Private Label Manufacturers Association), Нідерланди та нагороду "За лідерство в управлінні власними косметичними торговими марками" від виставки InterCHARM.

За 17 років компанія зросла до кількості понад  990 магазинів по всій території України, представила більше 30 000 асортиментних позицій, а також започаткувала 40 власних торгових марок. Зараз штат співробітників мережі налічує понад 11 000 осіб. EVA дотримується найвищих стандартів роботи з клієнтами та високого рівня корпоративної культури, що відображено у моделі сервісу компанії: «EVA – це краща подруга, що дарує щастя бути собою».

Додаткова інформація: https://eva.ua/

Отправить:
Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Популярне