RU
Прес-реліз
31.12.2020, 12:12

УУБ продовжить продавати майно, що перебуває у податковій заставі

УУБ продовжить продавати майно, що перебуває у податковій заставі - Фото

Перелік товарних бірж, яким надані Державною податковою службою України такі повноваження, оприлюднили на сайті відомства

Українська універсальна біржа на конкурсі вчергове виборола право на продаж майна платників податків, що перебуває у податковій заставі, на 2021-2023 роки. Перелік товарних бірж, яким відповідно до результатів конкурсу надані Державною податковою службою України такі повноваження, оприлюднили на сайті відомства.

Нагадуємо, що порядок продажу майна, що перебуває в податковій заставі, врегульовано положеннями ст. 95 Податкового кодексу України та постановою Кабінету міністрів України від 29.12.2010 р. № 1244.

Контролюючий орган здійснює за платника податків і на користь держави заходи щодо погашення податкового боргу такого платника податків шляхом стягнення коштів, які перебувають у його власності, а в разі їх недостатності – шляхом продажу майна такого платника податків, яке перебуває у податковій заставі.

Продаж майна платника податків здійснюється на публічних торгах та/або через торгівельні організації.

"Українська універсальна біржа уже понад 20 років займається продажом майна платників податків, що перебуває у податковій заставі. І вкотре підтвердила свою кваліфікацію та професійність. Тож, запрошуємо як постійних, так і нових партнерів до співпраці", – наголошує директор Української універсальної біржі Сергій Гладкий.   

 

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить: