RU
Прес-реліз
19.11.2020, 15:16

Універсальне рішення для кожного автомобіля

Універсальне рішення для кожного автомобіля - Фото

Вибираючи моторне масло для свого авто, водії зазвичай керуються кількома основними критеріями

Коли настає термін чергового техобслуговування, автовласники стикаються з необхідністю придбання певних витратних матеріалів. Вибираючи моторне масло для свого авто, водії зазвичай керуються кількома основними критеріями. Серед них першорядне значення мають рекомендації автовиробника щодо міжнародних специфікацій ACEA, API і ILSAC, а також в'язкісно-температурний клас речовини за стандартом SAE J300. Крім того, до уваги береться тип двигуна, його фактичний пробіг, щоденний навантажувальний режим і сезон.

Особливості вибору

Сьогодні на ринку автохімії автомобілістам буває складно розібратися у великій кількості пропозицій, багато з яких таять в собі такі підводні камені, як контрафактна або просто прострочена продукція. Спеціалізований інтернет-магазин моторних масел Oil2GO є офіційним дистриб'ютором самих довіряємих представників сучасного автохімпрома — Total, Elf, Castrol, Shell, Bardahl, Mobil, Lukoil і багатьох інших.

Практика показує, що серед автовласників підвищеним попитом користуються всесезонні сорти масел, які поєднали в собі переваги своїх вузькоспеціалізованих аналогів для експлуатації влітку або взимку. Такі спецрідини маркуються особливим двозначним індексом і забезпечують коректну роботу всіх вузлів мотора в широкому температурному діапазоні. Вони легко витримують сезонні коливання помірного клімату, зберігаючи стабільність мастильно-захисних властивостей всього міжсервісного інтервалу.

Надійний постачальник автомобільних технічних рідин

В електронному каталозі Oil2GO представлений комплексний асортимент продуктивних і функціональних мастильних матеріалів на синтетичній, напівсинтетичній і мінеральній основі, збагаченій збалансованим набором присадок широкого спектру дії. Серед такого асортиментного ряду кожен відвідувач сайту зможе підібрати оптимальний за характеристиками продукт для обслуговування "серця" свого транспортного засобу.

 

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Теги: Oil2GO
Популярне