RU
Прес-реліз
19.11.2020, 15:16

Універсальне рішення для кожного автомобіля

Універсальне рішення для кожного автомобіля - Фото

Вибираючи моторне масло для свого авто, водії зазвичай керуються кількома основними критеріями

Коли настає термін чергового техобслуговування, автовласники стикаються з необхідністю придбання певних витратних матеріалів. Вибираючи моторне масло для свого авто, водії зазвичай керуються кількома основними критеріями. Серед них першорядне значення мають рекомендації автовиробника щодо міжнародних специфікацій ACEA, API і ILSAC, а також в'язкісно-температурний клас речовини за стандартом SAE J300. Крім того, до уваги береться тип двигуна, його фактичний пробіг, щоденний навантажувальний режим і сезон.

Особливості вибору

Сьогодні на ринку автохімії автомобілістам буває складно розібратися у великій кількості пропозицій, багато з яких таять в собі такі підводні камені, як контрафактна або просто прострочена продукція. Спеціалізований інтернет-магазин моторних масел Oil2GO є офіційним дистриб'ютором самих довіряємих представників сучасного автохімпрома — Total, Elf, Castrol, Shell, Bardahl, Mobil, Lukoil і багатьох інших.

Практика показує, що серед автовласників підвищеним попитом користуються всесезонні сорти масел, які поєднали в собі переваги своїх вузькоспеціалізованих аналогів для експлуатації влітку або взимку. Такі спецрідини маркуються особливим двозначним індексом і забезпечують коректну роботу всіх вузлів мотора в широкому температурному діапазоні. Вони легко витримують сезонні коливання помірного клімату, зберігаючи стабільність мастильно-захисних властивостей всього міжсервісного інтервалу.

Надійний постачальник автомобільних технічних рідин

В електронному каталозі Oil2GO представлений комплексний асортимент продуктивних і функціональних мастильних матеріалів на синтетичній, напівсинтетичній і мінеральній основі, збагаченій збалансованим набором присадок широкого спектру дії. Серед такого асортиментного ряду кожен відвідувач сайту зможе підібрати оптимальний за характеристиками продукт для обслуговування "серця" свого транспортного засобу.

 

Отправить:
Теги: Oil2GO
Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Популярне