RU
Прес-реліз
21.04.2021, 10:00

Український фінансовий сервіс MyCredit успішно вийшов на ринок Шрі-Ланки

Український фінансовий сервіс MyCredit успішно вийшов на ринок Шрі-Ланки - Фото

Сьогодні група компаній продовжує розширювати мапу присутності та стає першим українським фінтехом на Шрі-Ланці

Фінансовий сервіс MyCredit продовжує масштабувати бізнес. Завдяки досвіду успішного запуску MyCredit в Україні, у 2019 році компанія вийшла на ринок Азії під брендом OnCredit. Першою країною, для запуску OnCredit, був обраний В'єтнам. Сьогодні група компаній продовжує розширювати мапу присутності та стає першим українським фінтехом на Шрі-Ланці.

"Наша мета — стати фінтехом номер 1 на ринку Південно-Східної Азії. Ми хочемо, щоб українські розробники створювали продукти для міжнародного ринку" — коментує співзасновник компаній MyCredit і OnCredit Роман Катеринчик.

Азійський бренд OnCredit вперше був представлений у В'єтнамі у 2019-му році. Попри складнощі, викликані пандемією, у вересні 2020 року компанія OnCredit вийшла на окупність та у грудні 2020 зайняла місце в ТОП 5 фінансових сервісів В'єтнаму.

У березні 2021 року співзасновник компаній Роман Катеринчик розповів про запуск OnCredit на Шрі-Ланці.

"У В'єтнамі ми розробили програму запуску проєкту на новому ринку. Завдяки цьому, на Шрі-Ланці ми запустилися за рекордні терміни — три місяці! " – коментує співзасновник компаній MyCredit та OnCredit Роман Катеринчик.

Сервісом OnCredit на Шрі-Ланці вже скористалися понад 1000 клієнтів. Командою створен додаток Android, налаштовані канали комунікацій з клієнтами трьома мовами (англійською, сингальською та сінгліш). Для прискорення обробки заявок до 5 хвилин зараз налаштовуються процеси інтеграції з банками й платіжними системами.

Нагадаємо, компанія MyCredit була створена у 2016 році та через три роки увійшла до трійки лідерів ринку в області Fintech сервісів України. У 2019 український стартап MyCredit привернув інвестиції в розмірі $ 3 млн в рамках раунду А. Лід-інвестором раунду виступила фінансова група "ТАС". В результаті угоди оцінка компанії MyCredit перевищила $ 20 млн.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Теги: MyCredit
Популярне