RU
Прес-реліз
05.10.2020, 16:55

Українські школярі отримали 4 медалі на 32-й Міжнародній олімпіаді з інформатики

Українські школярі отримали 4 медалі на 32-й Міжнародній олімпіаді з інформатики - Фото

Компанія Huawei виступила золотим спонсором IOI, а ХУАВЕЙ УКРАЇНА на олімпіаді підтримала збірну України

У другій половині вересня відбулася Міжнародна олімпіада з інформатики 2020 (International Olympiad in Informatics, IOI) — найпрестижніша олімпіада з програмування серед школярів. Цьогоріч у зв’язку з пандемією COVID-19 організатори провели IOI онлайн.

Збірна України завоювала 4 срібні медалі. На олімпіаді учасникам пропонувалося розв'язати й запрограмувати алгоритмічні завдання.

Україну представляли:

  • Навер Олег Миколайович, учень 9 класу Полтавського обласного наукового ліцею-інтернату II-III ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А. С. Макаренка, вчитель/тренер — Мельник Валентин Іванович;
  • Ковригін Андрій Ігорович, учень 10 класу ліцею № 208 м. Києва, вчитель — Єременко Наталія Миколаївна;
  • Мельник Софія Валентинівна, учениця 11 класу Полтавського обласного наукового ліцею-інтернату II-III ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А. С. Макаренка, вчитель/тренер — Мельник Валентин Іванович;
  • Заводник Владислав Олександрович, учень 11 класу Українського фізико-математичного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка, вчитель — Потієнко Валентина Олександрівна.

"Наша збірна показала чудові результати на IOI, завоювавши 4 "срібла". Цьогоріч умови підготовки відрізнялися від минулорічних — нам довелося відмовитися від очних зібрань групи та натомість перенести весь процес в онлайн. Однак, попри всі незручності й складнощі наші учні гідно представили Україну на олімпіаді", — зазначив Валентин Іванович Мельник, тренер та вчитель Полтавського обласного наукового ліцею-інтернату II-III ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А. С. Макаренка.

За його словами, участь в олімпіаді є дуже престижною — після неї часто школярі отримують пропозиції вступиnи до найкращих університетів, а також запрошення на стажування та роботу в провідних IT-компаніях світу.

Компанія Huawei виступила золотим спонсором IOI, а ХУАВЕЙ УКРАЇНА на олімпіаді підтримала збірну України.

Про компанію Huawei

Huawei є провідним світовим постачальником інфраструктури інформаційних і комунікаційних технологій (ІКТ), а також інтелектуальних пристроїв. Створюючи інтегровані рішення в чотирьох основних областях (телекомунікаційні мережі, ІТ, "розумні" пристрої і хмарні сервіси), ми прагнемо відкрити цифровий світ, в якому все є інтелектуальним і взаємопов'язаним, для кожної людини, оселі та організації.

Комплексний портфель продуктів, рішень і послуг Huawei є конкурентоспроможним і безпечним. Завдяки відкритій співпраці з партнерами з екосистем ми створюємо довгострокову цінність для наших клієнтів, прагнемо розширювати можливості людей, збагачувати особисте життя і сприяємо впровадженню інновацій в організаціях усіх форм і розмірів.

Компанія Huawei заснована в 1987 році. Це приватна компанія, яка повністю належить її співробітникам.

Інновації Huawei спрямовані на задоволення потреб клієнтів. Ми вкладаємо значні кошти в фундаментальні дослідження, концентруючись на технологічних проривах, які просувають світ уперед. У компанії працюють понад 194 000 співробітників у більш ніж 170 країнах і регіонах, які обслуговують більш ніж 3 мільярди людей в усьому світі.

В Україні компанія Huawei здійснює свою діяльність з 2000 року. Стратегія соціальної відповідальності ХУАВЕЙ УКРАЇНА охоплює чотири напрямки: освіта, охорона здоров’я, захист довкілля, розвиток.

Дізнайтеся більше на сайті: https://www.huawei.com/ua/

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Популярне