RU
Прес-реліз
01.04.2021, 14:15

У центрі уваги: зовнішня реклама – голос вашого бренду

У центрі уваги: зовнішня реклама – голос вашого бренду - Фото

Якщо цікавлять білборди в Києві сміливо звертайтеся в АйДіМедіа

У рекламному бізнесі, як і в будь-якому іншому, існують явні лідери, справжні акули, які досягають певних висот і отримують визнання. Для них в Україні створено свого роду "Оскар", під назвою "Вибір країни". Це щорічна премія, яка виділяє найуспішніші компанії, вручаючи їм унікальну нагороду. Цього року серед щасливих володарів премії "Вибір країни" виявилася рекламна агенція IDMedia, яка надає послуги розміщення зовнішньої реклами по всій території України. Якщо цікавлять білборди в Києві сміливо звертайтеся в АйДіМедіа.

Коли комфорт при співробітництві грає важливу роль, варто вибрати стабільне агенство з репутацією лідера. Компанія IDMedia має численні нагороди від всеукраїнських бізнес рейтингів "Лідер галузі", "Компанія року" і тепер – "Вибір країни".

Реклама на білбордах, яка працює!

Просування бренду за допомогою зовнішньої реклами – один з найдієвіших способів взаємодії з аудиторією. Яскраві і інформативні сюжети на бордах залучають увагу перехожих і якісно працюють на замовника. Адже, наприклад, від телевізійної реклами чи реклами в інтернеті завжди можна відмовитися, вимкнувши її, чого не скажеш про зовнішню рекламу, яку ми спостерігаємо 24 години на добу 7 днів на тиждень просто вийшовши на вулицю. Це суттєва перевага в порівнянні з іншими каналами, тому інтерес до неї не згасає вже багато десятиліть, а навіть продовжує рости. Великий формат, який видно здалеку, зручні місця розташування, красиві інформативні сюжети і порівняно невелика ціна – це ще кілька переваг на користь зовнішньої реклами.

При виборі такого каналу просування варто також враховувати важливі деталі:

  1. Однією з них є макет. Те, наскільки він буде чіпляючим і інформативним одночасно;
  2. Ще однією – адресна програма. Дивлячись, наскільки правильно ви досліджуєте портрет клієнта, настільки правильні місця розміщення будуть підібрані;
  3. Ну і, нарешті, важливо чітко визначити цілі та очікування розміщення. Чи ви хочете тільки підтримати інтерес або створити позитивний імідж, або ж залучити покупця в точки продажу.

Все це в підсумку вплине на успіх рекламної кампанії. Звертаючись в агенцію що зарекомендувала себе з кращого боку, можна бути впевненим в тому, що про всі нюанси подбає менеджер.

Де замовити білборди?

Рекламна агенція IDMedia надає можливість розміщення зовнішньої реклами в будь-якому місті України. Компанія займається рекламою вже понад 10 років і за цей час нам вдалося сформувати саму велику базу рекламних площин, ми охоплюємо більше 850 населених пунктів, пропонуємо всілякі види конструкцій від класичних бордів та сітілайтів, до масштабних брендмауеров і led екранів (відео бордів). Вагомою перевагою є також зручний сайт, скористатися яким зможе кожен, а замовлення реклами на сайті займе пару хвилин. Звернувшись за рекламою в IDMedia клієнт отримує повний супровід розміщення на кожному етапі: підбір адресної програми, розробка макета, друк, розміщення, фотозвіт, щомісячний моніторинг конструкцій. Ми дбаємо про ваш час, і поки ви займаєтеся своїми справами – ми робимо ваш бізнес успішним.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Теги: АйДіМедіа
Популярне