RU
Прес-реліз
27.04.2021, 14:00

У Стамбулі пройде V міжнародний GR-форум 2021

У Стамбулі пройде V міжнародний GR-форум 2021 - Фото

Мета заходу – розвиток співпраці з урядовими відомствами і діяльності фахівців у сфері GR

26 травня 2021 року в Стамбулі (Туреччина) пройде V Міжнародний відкритий GR-форум, який щороку об'єднує найкращих фахівців Government Relations, Government Affairs, лобізму та адвокації з усього світу. Серед запрошених спікерів – висококваліфіковані професіонали з США, України, Туреччини, Ізраїлю та країн Європи. GR-форум надасть можливість отримати безцінний обмін досвідом, налагодити контакти з провідними фахівцями світу і ймовірне подальше співробітництво.

Мета заходу – розвиток співпраці з урядовими відомствами і діяльності фахівців у сфері GR.

Уже давно IGAPA стала місцем для діалогу фахівців в сферах GR, GA і публічного управління, адже нашою місією є створення і розвиток суспільства однодумців, які відкриті до професійного росту, обміну досвідом та діалогу.

У відкритому GR-Форумі візьмуть участь представники політичних і бізнес-структур, аналітики сфери GR з Туреччини і України, а також інших європейських країн і США. Не секрет, що у всіх країнах робота лобістів має різну специфіку, але обмін досвідом та його інтерпретація мають великий потенціал для розвитку категорії в цілому і вдосконалення навичок фахівців.

Об'єднання спеціалістів із різних держав світу має великий потенціал для встановлення контактів між учасниками, початком діалогу і їх співпрацею в подальшому. Особливо важливий такий досвід для людей з країн, де цивілізований лобізм тільки розвивається, адже потрібно знайти можливі шляхи для просування GR в своїй країні.

Організатори заходу – Міжнародна асоціація професіоналів в сфері Government Affairs (IGAPA), Українська асоціація професіоналів у сфері GR і лобістів, "SIC-Group International" у співпраці з турецькими партнерами.           

Формат форуму: панельна дискусія (соціальне дистанціювання та всікарантинні правила COVID-19 будуть збережені).

Місто проведення: Стамбул (Туреччина).

Організатор – Катерина Одарченко – президент IGAPA (Міжнародна асоціація спеціалістів урядових справ), президент Інституту демократії та розвитку "PolitA", президент UAGRPL (Українська асоціація фахівців та лобістів з питань урядової діяльності), член IAPC (Міжнародної асоціації політичних консультантів).

Час проведення форуму: 8 годин

Додаткова інформація - на офіційному сайті IGAPA: https://igapa.net/ або за електронною поштою [email protected]

Адреса основного офісу IGAPA: Україна, м. Київ, вул. Коновальця (Щорса) 36/д, офіс №19.

Повний список спікерів за посиланням (оновлюється)    https://igapa.net/?page_id=1202

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Теги: GR-форум 2021
Популярне