RU
Прес-реліз
13.08.2020, 10:00

У продажу з'явилася перша українська приставка від провайдера з ліцензією Google

У продажу з

Приставка SMART TV VOL001 або Воля - це перша приставка від провайдера, ліцензована Google, що означає гарантію якості

27 липня розпочався старт продажу нової української приставки Android TV від компанії Воля.

Приставка SMART TV VOL001 або Воля - це перша приставка від провайдера, ліцензована Google, що означає гарантію якості.

Які переваги дає ліцензія Google?

Приставка Воля працює на сертифікованій операційній системі Android TV 9.0, завдяки цьому на ній доступні ліцензовані програми та сервіси від Google: YouTube, Google Play Store з тисячами додатків на будь-який смак, голосовий пошук за допомогою Bluetooth пульта, Google Play Movis і Google Cast - технологія  передачі зображення на екран ТВ з мобільного пристрою, та багато іншого.

Це означає, що всі додатки забезпечені необхідним рівнем захисту даних і будуть доступні у високій якості.

Що отримують користувачі?

Користувачі отримують сертифікований пристрій, а це означає, що для власників приставки будуть доступні всі додатки Google Play у високій якості.  Воля також пропонує свій додаток для Android TV з власним контентом,  шукати його не потрібно, адже він відразу встановлений і є в меню. Абоненти Воля зможуть переглядати величезну кількість пізнавальних передач, фільмів, грати в ігри і слухати улюблену музику. Ця послуга діє за передплатою, користувач платить тільки за той контент, який обирає.

Важлива деталь - простий алгоритм підключення і зручна навігація - дають можливість успішно користуватися пристроєм дітям і літнім людям, тобто всій сім'ї.

До приставки додається компактний зручний пульт. На відміну від традиційних девайсів, він працює через Bluetooth, вам не потрібно пристосовуватися і наводити пульт на екран телевізора.

Переваги приставки від провайдера?

Головна перевага і вигода - це наявність сервісу для абонентів. Сюди входить доставка, підключення та подальше обслуговування 24/7. Також, це можливість придбання всього устаткування «з одних рук», не витрачаючи час на додаткові походи по магазинах електроніки.

В незалежності від того, чи є ви абонентом  Воля, ви отримуєте ще +5000 тис різних послуг завдяки новій приставці.

Абоненти Воля можуть придбати таку приставку, продовжуючи користуватися тими ж пакетними послугами, які у них були раніше, але з урахуванням +5000 додаткових послуг, доступних в додатку Google Play.

Технічні характеристики:

2 ГБ оперативної і 8 ГБ флеш-пам'яті.  Одночасно гаджет може відтворювати відеоконтент в якості 4К (3840х2160х60fps) - це чітке, насичене і контрастне зображення під час перегляду контенту.

Для того, щоб швидко обробляти інформацію і оперативно виконувати завдання користувача, приставка оснащена потужним процесором Amlogic S905X-B Quad Core ARM Cortex-A53 і графікою Mali-450.

Коментар

«Наша компанія виступає за ліцензований контент і докладає всіх зусиль в боротьбі з піратством. Ліцензія Google - це гарантія якості і безпеки,  якою ми змогли забезпечити своїх користувачів», - повідомив Антон Дзюбенко, СЕО Волі.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Популярне