Прес-реліз
13.02.2020, 09:50

У Києві відбудеться форум великих мрійників Dream BIG Forum

У Києві відбудеться форум великих мрійників Dream BIG Forum - Фото

На Dream BIG Forum зберуться тисячі людей, які почують надихаючі історії різних особистостей

27 лютого в київському Палаці спорту пройде Dream BIG Forum — форум великих мрійників, які змогли реалізувати свої найамбітніші цілі. На сцені виступлять лідери бізнесу, громадські діячі та спортсмени, вони поділяться власними історіями та розкажуть про те, як втілювати в життя свої мрії.

Організатор Dream BIG Forum — Артур Мхітарян, засновник девелоперської компанії TARYAN Group. Для компанії ця подія — проект корпоративної соціальної відповідальності: усі гроші від продажу квитків підуть на благодійність. Разом з Артуром Мхітаряном на сцені Dream BIG Forum виступлять:

  • Ахмед Бін Байат — бізнесмен і державний діяч Дубая. Його називають одним із творців сучасного міста: саме під керівництвом Ахмеда Бін Байата було збудовано відомий готель Burj al Arab («Парус»), знакові об'єкти Dubai Media City, Internet City, Jumeirah Beach, науково-дослідний парк і багато іншого.
  • Роберт Грін — автор шести світових бестселерів, один із яких — всесвітньо відома книга про лідерство «48 законів влади». У своїх роботах Роберт Грін аналізує принципи та якості видатних історичних особистостей і визначає, як вони впливають на шлях людини до її цілей.
  • Андрій Федорів — підприємець і засновник FEDORIV Group та FEDORIV Agency. Він вважається одним із головних маркетологів України, а його компанія співпрацювала з найбільшими брендами країни.
  • Ярослава Гресь — співзасновник Gres Todorchuk PR. Агентство відоме десятками ініціатив, серед яких — Kyiv Art Week, «Музей новин» і Ukraine WOW.
  • Алла Клименко — коуч і мотиваційний спікер. Розвиває проекти Upgrade Yourself, Level Up, Dream Year, а також проводить тренінги про те, як знайти своє щастя й де черпати енергію на реалізацію своїх мрій.
  • Олександр Усик — український боксер, чемпіон Європи та переможець Олімпійських ігор 2012 року. У 2018-му завоював усі чотири пояси своєї категорії та став абсолютним чемпіоном світу з боксу.
  • Леонід Кравчук — перший президент України. На форумі він поділиться своїми поглядами на життя і мудрістю, придбаної на шляху до реалізації своїх мрій.

Ведучою форуму стане одна з найяскравіших телеведучих країни Маша Єфросиніна.

На Dream BIG Forum зберуться тисячі людей, які почують історії успіху різних особистостей і зможуть іще раз для себе визначити, що для них означають мрії та до чого вони можуть привести. Детальніше за посиланням

Форма акредитації

Отправить:
Теги: Dream BIG Forum
Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.