Прес-реліз
30.01.2020, 14:14

У Києві відбудеться CpaConf

У Києві відбудеться CpaConf - Фото

Це вже 9 конференція і щороку вона проходить з повним аншлагом

12 березня 2020 CpaConf знову чекає всіх фахівців з аффілейт маркетингу.

Це вже 9 конференція і щороку вона проходить з повним аншлагом, адже сюди з'їжджаються гості не тільки з України, а й Росії, Білорусі, Литви, Латвії, Німеччини, Казахстану, Португалії, Іспанії, США, Польщі та інших.

Тренди на ринку CPA змінюються досить швидко, тому івент не втрачає своєї актуальності, а доповідачі завжди приходять з новими ідеями і темами. І так як частина людей приходить все ж послухати практичні доповіді, а не на нетворкінг і афтепаті, давайте розглянемо, що чекає учасників конференції:

Cекція арбітражу

• Аналізи кейсів арбітражніков з СРАClub. Звичайних практиків, а не інфобізнесменов.

• Аналітика вибору офферов, робота з апрувом лидов.

• Реалії українського ринку товарів і трафіку, робота з бурж офферу і мережами.

Cекція партнерки

Представники провідний партнерських програм розкажуть, чим живе ринок в 2020. Які нові інструменти і оффери будуть затребувані в найближче півріччя.

Секція трафіку

Розповімо про додаткові джерела трафіку, які не знайти ні в одній мережі. Як заробити на освітньому, фінансовому і адалт трафіку.

Секція фінанси

Один із стійких трендів в Україні - це фінансова вертикаль: мікропозики і кредити. Ми розглянемо цю нішу як з боку рекламодавців, так і веб-майстрів.

Секція інструментів

Ми попросили спікерів розповісти свої секрети, вони підкажуть які тонкі настройки роблять, як і навіщо використовувати ті чи інші скрипти, як правильно шукати свою аудиторію і звичайно, як підвищують конверсію.

Нетворкінг і Афтепаті.

Для багатьох досвідчених гравців найціннішим є спілкування з партнерами в кулуарах. Для цього будуть зручні різного кольору бейджі, багато перерв для відвідування стендів, обідів і кава. А в кінці нашого насиченого дня всі бажаючі будуть переміщуватися на Афтепаті в відомий клуб Києва, який буде повністю орендований під наш захід. Тут гостей чекатиме не менше насичена програма на чолі з відомими шоуменами. Всі, хто вже бував на наших афтепаті легко підтвердять їх високий рівень та веселощі.

Кількість місць обмежена, тому радимо вам, не відкладаючи в довгий ящик, пройти реєстрацію для участі в конференції та Afterparty.

Поспішайте стати учасником конференції тому з 1-го лютого ціни виростуть!

Промокод на знижку 10%  - LigaNet

Отправить:
Теги: CpaConf
Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.