RU
Прес-реліз
02.06.2021, 12:35

У чому перевага роботи для клінерів на сервісі Кабанчик?

У чому перевага роботи для клінерів на сервісі Кабанчик? - Фото

На запитання відповідають фахівці агрегатора клінінгових послуг Кабанчик

Фахівці, які володіють навичками сучасного клінінгу, затребувані скрізь. Їх послугами користуються власники квартир і офісів, ресторанів і торгових центрів. Як стати клінера і як працювати: в компанії або індивідуально? На запитання відповідають фахівці агрегатора клінінгових послуг Кабанчик.

Професія клінера: послуги

Які роботи повинен виконувати професійний прибиральник на об'єкті клієнта:

 • проводити сухе і вологе прибирання;

 • виносити сміття;

 • прибирати місця загального користування;

 • полірувати поверхні (меблів, підлог);

 • проводити хімчистку ковроліну і м'яких меблів.

Прибирання може бути підтримуючої (але це більше стосується штатних клинеров), регулярної, генеральної. Під терміном "сучасний прибиральник" мається на увазі фахівець, що вміє боротися з різними видами забруднень на всіх типах матеріалів за допомогою спеціалізованих інструментів, засобів і техніки. Загалом, різниця між професійним клінера і "класичної прибиральницею" з однієї ганчіркою для всіх поверхонь колосальна.

Де працювати?

Є два шляхи: піти в штат клінінгової компанії або намагатися самостійно шукати замовників. Переваги роботи в команді:

 • не потрібно самому шукати замовлення;

 • роботодавець забезпечує засобами і технікою;

 • є безкоштовне навчання.

Серед недоліків: доходи нижче, ніж при самостійній роботі, можливі штрафи. Роботодавець може нав'язувати роботу на незручних (віддалених, проблемних) об'єктах.

Плюси самостійної роботи:

 • повна свобода вибору замовлень;

 • весь прибуток дістається виконавцю;

 • вільний зручний графік;

 • згодом формується перелік надійних постійних замовників.

Серед недоліків: всі витрати на миючі засоби, обладнання та аксесуари покриває виконавець.

Як шукати замовників?

Якщо прийнято рішення працювати самостійно, варто скористатися перевагами онлайн-сервісу підробітку Kabanchik.ua. Це велика всеукраїнська майданчик, що об'єднує приватних виконавців і прямих замовників послуг. Клінінг – одна з найбільш затребуваних категорій. А це означає, що замовлення є завжди.

Пошук завдань через Kabanchik – це можливість самостійно відгукуватися на заявки, вибираючи пропозиції з відповідними умовами (включно з графіком, розмір оплати).

Виконавці сервісу знаходяться в безпеці: адміністрація не допускає появи шахрайських та інших сумнівних замовлень. Принцип пошуку роботи зрозумілий: повідомлення про нові заявках роботодавців приходять в мобільний додаток і на пошту. Достатньо подати заявку. Якщо клієнт зробив вибір, можна обговорити умови і виконувати роботу з оплатою за фактом.

Робота без посередників і начальників, висока середня ціна замовлень, зручність і безпеку – переваги, які залучають початківців і досвідчених клинеров. Kabanchik надає багато можливостей для підробітку або повноцінного заробітку.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Популярне