Прес-реліз
06.02.2020, 12:40

Туристична страховка: нюанси, про які потрібно знати

Туристична страховка: нюанси, про які потрібно знати - Фото

Брак знань про те, навіщо потрібна страховка і як нею користуватися призводить до того, що гроші на поліс можуть бути витрачені даремно

Для виїзду за кордон необхідно оформити туристичну страховку. На жаль, дуже часто цей факт - єдине, що знає про таке страхування турист. Брак знань про те, навіщо потрібна страховка і як нею користуватися призводить до того, що гроші на поліс витрачені даремно, а витрати за кордоном при настанні страхового випадку зростуть в рази.

Отже, навіщо потрібна страховка туристична? Варіантів відповіді на це питання декілька:

  1. Без страховки не можна отримати візу. Для отримання візи в країни Шенгенської зони та інші держави, включаючи Канаду, Австралію, Нову Зеландію, Японію, країни Азії та Африки буде потрібно оформити страховку з покриттям не менше 30000 євро (для країн Шенгенської зони). Точні вимоги до туристичного страхового полісу дізнайтеся на сайті посольства або консульства країни призначення.

  2. Страховка дозволяє отримати відшкодування збитку при настанні страхового випадку. Так, якщо в процесі поїздки був загублений багаж або переліт був скасований не з вини застрахованої особи, компанія відшкодує збитки в розмірі, передбаченому договором.

  3. Діюча страховка дозволить отримати компенсацію на лікування. Варто знати, що медичні послуги за кордоном для іноземців - дуже дороге задоволення. На жаль, уникнути неприємностей не завжди вдається і захворіти можна навіть тоді, коли цього зовсім не чекаєш. Маючи медичну страховку, можна не турбуватися про власний бюджет, адже поліс покриє якщо не всі витрати (наприклад, якщо полісом передбачена франшиза), то більшу їх частину по страховому випадку.

Туристичні страховки представлені в декількох варіантах. Вибрати один з них можна орієнтуючись на частоту поїздок, точку призначення і інші фактори. Дізнайтеся подробиці у співробітників страхової компанії. У список найбільш зручних і затребуваних полісів включені: страховка на одну поїздку, річний поліс на кілька поїздок, страховка від невиїзду, і страхування багажу.

Про що треба знати туристу? В першу чергу про те, що страховка не є сама по собі гарантією отримання відшкодувань. Необхідно в точності слідувати вказівкам представника асистансу, відразу ж зв'язавшись з ним при настанні страхового випадку. Не слід робити самостійні дії без оповіщення СК - так можна дуже легко втратити можливість отримання допомоги і компенсації витрат.

Отправить:
Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Популярне