RU
Прес-реліз
31.07.2020, 17:34

Цифровизация бізнесу — пріоритетний напрямок Simcord

Цифровизация бізнесу — пріоритетний напрямок Simcord - Фото

Сімкорд, грунтуючись на технічних розробках і наукових дослідженнях, пропонує рішення для оптимізації способів ведення бізнесу

Цифровизация закономірно змінює підприємницький ринок України, відкриваючи нові можливості для бізнесу та змінюючи в позитивну сторону вектор розвитку світової економіки. Завдяки застосуванню нових технологій, малий і середній бізнес вийде з економічного застою, а монополізація національного ринку поступово знизиться.

Сімкорд, грунтуючись на технічних розробках і наукових дослідженнях, пропонує рішення для оптимізації способів ведення бізнесу.

Програмне забезпечення, розроблене Simcord, відкриває можливості для створення нових моделей економіко-правових відносин. Компанія у своїй діяльності розробляє і удосконалює технічну основу для цифровізації, спираючись на яку можна буде оптимізувати моделі і способи ведення бізнесу, а також співпрацює з фахівцями та експертами економічної і фінансової сфери для розвитку правової основи.

Так, компанія Simcord організувала співпрацю з Харківським національним економічним університетом імені Семена Кузнеця і почала розробку теоретичних і практичних основ оптимізації моделі і способів ведення бізнесу.

В ході наукової діяльності була обґрунтована необхідність формування моделі конкурентоспроможної і сприятливої для інвестицій економіки, що сприятиме досягненню високого рівня життя населення.

Також було доведено, що дисбаланс, що виникає на фінансовому ринку України після впровадження інноваційних технологій, з'являється через відсутність системності та цілісності обороту фінансових ресурсів на конкурентних ринках.

Поява нових цифрових технологій вимагає зміни структур підприємницького менеджменту. Сучасне конкурентне середовище підприємництва потребує впровадження досягнень цифрового століття, тому що традиційні структури втрачають ефективність. Розробки Сімкорд допомагають зробити наступний крок до формування надійного фундаменту, на якому побудується економічна модель наступного покоління.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Популярне