Прес-реліз
19.02.2020, 11:25

Три причини купити міжкімнатні двері зі склом

Три причини купити міжкімнатні двері зі склом - Фото

Якщо ви все ще сумніваєтеся в їхній практичності та надійності, сьогодні ми розвіємо всі побоювання

В сучасних дизайн-проектах часто використовуються різні двері зі скляними вставками: матові, прозорі, з візерунком чи рифленою фактурою. Великий вибір декоративних оздоблень дозволяє підібрати модель і для класичного, і для модернового інтер'єру. Якщо ви все ще сумніваєтеся в їхній практичності та надійності, сьогодні ми розвіємо всі побоювання.

Безпека

Колись скло могло розсипатися, грюкнувши на протязі. Сучасні прозорі вставки мають величезний запас міцності завдяки загартовуванню і триплекс-технології. Загартований матеріал багаторазово розплавляють і знову охолоджують, внаслідок чого він знаходить виняткову міцність. У разі форс-мажору такий матеріал розлітається на багато дрібних шматочків, але без гострих кутів.

Триплекс – це вставка з двох стекол, між якими прокладають спеціальну плівку. Якщо матеріал розіб'ється, осколки втримаються на плівці  та не поранять ваших домочадців. Міжкімнатні двері в Києві з якісними загартованим і триплекс-склом можна купити в інтернет-магазині «Центр Дверей».

Більше світла

Прозоре або матове полотно – кращий спосіб підвищити освітленість кімнати, вікна якої виходять на північ. Також це хороший прийом для коридору. Матові версії варто обрати для ванної, вони приховають, що відбувається в кімнаті, але водночас поліпшать освітленість. Прозорі вставки не псуються від впливу вологи та не бояться перепадів температур. Вони візуально розширюють приміщення, тому їх також ставлять в невеликі кімнати.

Під будь-який інтер'єрний проект

Ви можете купити двері з тонованим або матовим склом. Найпопулярніший варіант – вставки, оброблені піскоструминним методом. В процесі декорування на заздалегідь виготовлений трафарет направляють струмінь твердих частинок, роблячи певні ділянки конструкції матовими. Це дозволяє сформувати складні малюнки з чіткими краями. Купити міжкімнатні двері в Києві з таким ефектом можна в магазині «Центрі дверей».

Технологічний прогрес не стоїть на місці, але виробники все ж не чарівники. Які недоліки характерні для полотен зі скляними вставками? Вони погано ізолюють звук, і якщо цей параметр для вас важливий, замовляйте моделі, засклені не більше ніж на 25%. Якщо взимку ви опалюєте кімнату обігрівачем, краще обирати глухі варіанти, адже через вставку тепло буде «тікати» в коридор.

Якщо відсутність тепло- і звукоізоляції вас не лякає, враховуйте, що на скляній поверхні добре помітні розводи, бруд, відбитки пальців і пил. Прозорі вставки потрібно протирати м'якою губкою без використання агресивних миючих засобів. З іншого боку, блискуча чиста поверхня робить кімнату більш охайною. Якщо ви вирішили купити міжкімнатні двері, ціна буде залежати від типу обробки скла та його розміру. Це чудова інвестиція в довговічний і практичний предмет інтер'єру, яка гарантовано окупиться!

Отправить:
Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Популярне