RU
Прес-реліз
23.12.2020, 11:10

Третя щорічна онлайн-конференція UAFIN.TECH 2020: підсумки

Третя щорічна онлайн-конференція UAFIN.TECH 2020: підсумки - Фото

18 грудня відбулася третя щорічна онлайн-конференція UAFIN.TECH 2020

Пандемічна криза 2020 року стала поштовхом для активного розвитку фінансових технологій, пришвидшила процес цифрового прогресу у використанні різних сервісів, у тому числі і фінансових.

Фінтех – революційна хвиля, яка змінює ландшафт ринку в державах, що стрімко розвиваються. Україна, безумовно, одна з таких країн. 

У заході взяли участь представники великих фінтех-компаній: Payoneer, Paytm Bank Transfers, Visa, ПУМБ, UAPay, Paysera, "Укргазбанк", "Нова пошта", NovaPay, а також УБКІ, Києво-Могилянської бізнес-школи та ін.

"Український фінсектор достатньо впевнено та з запасом міцності проходить карантинні обмеження.  Значною мірою це пов’язано з його високою технологічністю. Світова пандемія прискорила цифрофізацію фінансових послуг, і ми бачимо своїм завданням створити умови для подальшого швидкого прогресу у цьому напрямі",  – наголосив у вступному слові Кирило Шевченко.

Обговорення відбувалось у форматі дискусій. 

  • Джон Оуенс, старший радник з цифрових фінансових послуг USAID, на конференції модерував один з головних напрямів обговорення – "Майбутнє фінрегуляції".
  • Ростислав Дюк, Голова Правління Української асоціації фінтех та інноваційних компаній, модерував панель "Майбутнє банкінгу"
  • Модератором дискусії "Майбутнє трансформації" став Олександр Саврук, декан Києво-Могилянської бізнес-школи. 
  • Напрямок "Майбутнє платежів" модерувала Христина Кармазіна, керівниця департаменту розвитку електронної комерції Приват Банку.
  • Модератор панелі "Майбутнє технологій" – Інна Тютюн, заступник Голови Правління Української асоціації фінтех та інноваційних компаній.  

Обговорювалось багато важливих питань щодо того, які зміни відбулись під час Covid-19 та яких змін чекати після пандемічної кризи; які напрямки банківського бізнесу будуть трансформуватися першими та фактори впливу на трансформацію; які інноваційні технології та методи роботи з ними; яке майбутнє чекає Україну та світ найближчим часом. 

Українська асоціація Фінтех та інноваційних компаній організовувала третю міжнародну конференцію UAFIN.TECH 2020 року, яка відбулася в режимі онлайн 18 грудня 2020 року за підтримки Програми USAID "Конкурентоспроможна економіка України" (Програма USAID КЕУ) та проєкту USAID "Трансформація фінансового сектору в Україні".

Головні партнери конференції – USAID, VISA та IFC (World Bank Group). 

UAFIN.TECH 2020 – наймасштабніша подія року у фінансовій сфері. Це місце потужних інноваційних ідей та новітніх технологій.

 

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Теги: UAFIN.TECH 2020