RU
Прес-реліз
28.08.2020, 10:30

Тренди світової контент-індустрії. Ексклюзив від The Wit на KMW Global Marathon

Тренди світової контент-індустрії. Ексклюзив від The Wit на KMW Global Marathon - Фото

Cпівзасновники компанії The Wit (Швейцарія), Вірджинія Муслер та Бертран Віллегас, подискутують на тему «Глобальні тренди контент-індустрії»

14 вересня | 14:00 – 14:30

Сайт: https://kyivmediaweek2020.com/ 

Участь в онлайн марафоні – безкоштовна

Реєстрація: https://kyivmediaweek2020.com/ua/registration

14 вересня на KYIV MEDIA WEEK Global Marathon співзасновники провідної аналітичної компанії The Wit (Швейцарія), Вірджинія Муслер та Бертран Віллегас, подискутують на тему «Глобальні тренди контент-індустрії». Експерти, базуючись на ексклюзивних дослідженнях, проведених спеціально для KMW GM, зосередяться на найцікавіших питаннях міжнародного медіаринку, окреслять найбільш знакові проєкти та тренди 2020 року та озвучать свої прогнози щодо напрямків його розвитку у найближчому майбутньому.

Вірджинія Муслер (Virginia Mouseler)  співзасновниця The Wit, міжнародна медіаекспертка, організаторка конференції «Fresh TV» на ринках MIPCOM та MIPTV у Каннах, що завжди збирає багатотисячну залу глядачів. Бертран Віллегас (Bertrand Villegas) – креативний директор The Wit, експерт стратегічного розвитку міжнародної аудіовізуальної індустрії.

The Wit міжнародна агенція зі штаб-квартирою у Женеві, вже декілька років поспіль є аналітичним партнером KMW. Компанія була заснована у 1996 році та відтоді спеціалізується на вивченні найкращих світових практик у ТБ та діджитал індустріях, програмуванні, проєктах у девелопменті та надає аналітичні дані світовим продюсерам, бродкастерам, дистрибуторам та рекламодавцям. Агенція вивчає тренди у телебаченні та діджитал, формує щоденні розсилки, наповнює власні бази даних, вивчає міжнародний контент та акумулює програмні стратегії мовників з усього світу. 

Основний профіль досліджень The Wit – аналіз трендів і креативних ідей на телебаченні. Серед іншого, The Wit надає доступ до Daily Wit – щоденної добірки, присвяченої новинам проєктів і форматів, що перебувають у розробці; The Fresh TV – онлайн-бази даних по всім новим шоу, які транслюються в понад 40 країнах; Fresh Projects – бази даних нових ідей; Cool TV – аналітики креативних трендів; Witspotter – аналітики соціального ТБ, інновацій в області телевізійного, digital і брендованого контенту, мобільних додатків тощо; а також – до The Wit Schedules, розкладу телепрограм 80 каналів по всьому світу.

KYIV MEDIA WEEK Global Marathon організовано компанією MRM за підтримки Українського культурного фонду. Позиція Українського культурного фонду може не збігатись з думкою авторів/

Media Business Reports (MBR) є головним інформаційно-аналітичним партнером KMW Global Marathon та платформою онлайн-трансляції форуму.

Генеральний партнер KMW Global MarathonКанал «Україна».

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Популярне