RU
Прес-реліз
23.04.2021, 15:54

Топ 5 причин пити якісну воду кожен день

Топ 5 причин пити якісну воду кожен день - Фото

5 важливих причин не економити на хорошому питті та щодня споживати не менше 1.5 літрів очищеної рідини

Всі, хто піклується про своє здоров'я, знають про важливість питного режиму. Але важливо не просто пити, а пити якісну чисту воду. Нижче представлено 5 важливих причин не економити на хорошому питті та щодня споживати не менше 1.5 літрів очищеної рідини.

Чому вам потрібна вода?

Можете купити якісні змішувачі для душа і змішувач з системою фільтрації, а також перейти на бутильовану воду з магазину. Не забуваючи про питний режим, ви можете добитися наступних поліпшень для свого організму:

  1. Природне очищення. Достатній обсяг чистої рідини сприяє нормалізації обмінних процесів і допомагає вивести токсини.

  2. Позбавлення від стресу. Переважна кількість депресій походить від зневоднення мозку. Вживаючи воду, ви починаєте ясніше мислити і підвищуєте свою працездатність.

  3. Схуднення. По-перше, регулярне пиття притуплює відчуття голоду. По-друге, цей процес допомагає вивести продукти обміну, що утворилися в результаті розпаду жирової тканини.

  4. Зміцнення суглобів. Через зневоднення руйнується суглобово- хрящова тканина, що призводить до серйозних проблем.

  5. Поліпшення стану шкіри і волосся. Вода допомагає розносити поживні речовини по організму. Крім того, при правильному балансі рідини, пізніше з'являються зморшки і розвивається целюліт.

Скільки чистої рідини пити?

Єдиної норми споживаної рідини не існує. Доросла людина без патологій нирок повинен споживати чисту воду, виходячи з формули 20-25 мл на кілограм свого тіла. У спеку кількість рідини може бути збільшено в два рази.

 

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить: