Прес-реліз
27.05.2020, 12:00

ТОП-10 університетів США з дешевим навчанням

ТОП-10 університетів США з дешевим навчанням - Фото

Із написанням мотиваційного листа та іншими текстами допоможе сервіс expert-writers.net

Американська вища освіта визнана дуже якісно і дорогою, з обидвома фактами не посперечатися. Однак українські студенти не завжди в змозі платити великі суми чи брати різноманітні позики. Тоді на допомогу їм прийдуть коледжі університети, які надають можливість вчитися дешево чи навіть безкоштовно.

Як діє знижка і стипендія?

Коледжі й університети, які ми далі розглянемо, зазвичай не лишають своїх випускників із боргами за навчання. Знизити вартість освіти чи повністю покрити всі витрати допомагають стипендії, які даються самі ВНЗ чи спеціальні організації. Мета – допомогти отримати вищу освіту всім, хто цього реально потребує і заслуговує.

Огляд коледжів та університетів

Розглянемо десятку ВНЗ, в яких можна якісно, із задоволенням вчитися і практично не витрачати кошти:

  • Коледж Берея, названий на честь міста на півдні США. Заклад заснований у 1855 році і є одним із перших зі змішаним расовим типом. Кожен студент отримує близько 25 000 доларів стипендії для оплати навчання. Інші витрати можна покрити за допомогою роботи на території коледжу. Всі студенти зайняті близько 15 годин на тиждень на оплачуваній практиці.
  • Коледж Еліс Ллойд – університет вільних мистецтв у штаті Кентукі. Тут популярні напрямки бізнес, виробництво, розвиток людини. Навчання тут може бути платним, однак рідко який випускник лишається з боргами. По-перше, всі студенти забезпечені особистими ноутбуками. По-друге, вони працюють певну кількість годин на тиждень для оплати рахунків.
  • Інститут Вебба – бакалавратна інженерна школа приватної форми, тут навчають військово-морській архітектурі та морській інженерії. Повне навчання триває чотири роки, студенти мають повні стипендії і живуть в маєтках. Це високоякісна інженерна освіта, в рамках якої можна брати цікаві платні курси чи програми стажування.
  • Коледж Озарків. Це християнський заклад, належить до пресвітеріанської церкви. Має консервативний характер і визначається тим, що активно залучає студентів до праці. Так вони позбавляються оплати за навчання і проживання. Найчастіше тут навчаються не заможні студенти. Доволі популярними є напрямки бізнес, педагогіка, освіта.
  • Інституту музики Кертіса. Це консерваторія у Філадельфії, пропонує ступінь бакалавра з музики, музичної опери і т.д. Всі студенти мають стипендію.
  • Міський університет Нью-Йорка – найбільша міська університетська система США. Вона заснована в 1961 році й містить 24 кампуси: старші коледжі, громадські коледжі, аспірантури. Тут можна навчатися, отримуючи стипендію, а також працевлаштуватися після отримання диплому.
  • Службові академії США. Ця система складається із п’яти об’єднаних академій. Кожен студент забезпечений стипендією – щомісячною оплатою. В цьому випадку на безкоштовну освіту слід більше надіятися громадянам країни, аніж іноземцям.
  • Університети штату Вашингтон. Декілька ВНЗ пропонують стипендії для мешканців штатів, які відповідають грантовим вимогам. В деяких випадках іноземці мають фінансову допомогу, якщо не в змозі повністю оплачувати навчання.
  • Інженерний коледж Франкліна В.Олін – приватний заклад в штаті Массачусетс. Тут можна вчитися на бакалавра зі знижкою в 50%. Для українців та інших іноземців додатково діє програма стипендій.
  • Коледжі Діп Спрінг – невеликий приватний заклад з вільними мистецтвами. Особливість в тому, що він розташований в ізольованій долині в штаті Каліфорнія. Це найменший ВНЗ в цій країні, бо одночасно його відвідують не більше 30 студентів. Один із них має повну стипендію в близько 50 000 доларів. Всі інші можуть паралельно працювати на фермі, аби оплачувати своє навчання і житло. Така освіта дозволяє отримати ступінь бакалавра.

Отже, залишилось обрати ВНЗ і спеціальність і почати підготовку до вступу. Із написанням мотиваційного листа та іншими текстами допоможе сервіс expert-writers.net.

Отправить:
Теги: expert-writers.net
Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Популярне