RU
Прес-реліз
28.02.2020, 11:23

Thomson Reuters заходить в Україну. Чим це вигідно українському бізнесу

Thomson Reuters заходить в Україну. Чим це вигідно українському бізнесу - Фото

Thomson Reuters уклала партнерство з ЛІГА: ЗАКОН. Тепер в українських юристів є швидкий і зручний доступ до "правових" продуктів медіакомпанії

Українська продуктова ІТ-компанія ЛІГА:ЗАКОН та міжнародна медіакомпанія Thomson Reuters підписали договір про співпрацю.

Публічно про старт партнерства ЛІГА:ЗАКОН та Thomson Reuters було оголошено під час проведення бізнес-сніданку «Український бізнес на зовнішньому ринку». Відтепер компанія ЛІГА:ЗАКОН представлятиме послуги у сфері інформаційних технологій в статусі офіційного партнера Thomson Reuters.

Завдяки партнерству з ЛІГА:ЗАКОН український бізнес має змогу офіційно користуватись програмним забезпеченням Thomson Reuters - аналітичною інформацією в сфері права, оподаткування, ризиків та засобів масової інформації.

Представники юридичної та ділової спільноти мали змогу отримати практичні кейси та корисну інформацію від правників-професіоналів:

- Аліни Плющ, партнерки Sayenko Kharenko,

- Юрія Баумана, партнера АО «Бауман Кондратюк»,

- Вікторії Фоменко, партнерки та керівниці практики податкового та митного права INTEGRITIS,

- Едуарда Голодницького, адвоката, фаундера LegalTech проєкту Firm24.

Усі спікери заходу дійшли одного висновку: завдяки партнерству ЛІГА:ЗАКОН  і Thomson Reuters  час і гроші українського бізнесу будуть збережені. Продукти Thomson Reuters, які надаватиме ЛІГА:ЗАКОН в якості партнера, допоможуть українським юристам працювати з іноземними компаніями, розуміти їхню специфіку роботи і законодавство, яким вони керуються. Українські юристи стануть ще більш професійними, бо розуміючи механіку дій, за якою працюють партнери і конкуренти, можна приймати швидкі та ефективні рішення і як наслідок - отримувати більший прибуток для своїх компаній.

Спікери заходу поділилися своїм досвідом користування продуктами Thomson Reuters.

Юрій Бауман, партнер АО «Бауман Кондратюк»«Я користувався цими продуктами два рази і  обидва ці рази були результативними: було виписано арбітражне застереження та зявилося розуміння того, як відбувається прийом товару в Литві. Це надзвичайно цінно, що ЛІГА:ЗАКОН дає таку можливість, бо зранку ти спілкуєшся з поляками, в обід ведеш переговори з литовцями, а ввечері щось продаєш німцям. І з кожним із них потрібно спілкуватися на зрозумілій для всіх мові».   

Роман Кортава, директор по стратегічному партнерству Thomson Reuters по Східній Європі«Партнерство Thomson Reuters з такою поважною і добре відомою компанією, як ЛІГА:ЗАКОН відкриває можливість українським юристам отримати швидкий доступ до найбільш точної, актуальної, глобальної правової інформації та експертних рекомендацій з питань правозастосовчої практики як в Україні, так і за її межами. Наші бази даних і інструменти автоматизації дозволять значно скоротити час і витрати на вирішення правових питань, а також підвищити якість та ефективність роботи юридичних фірм і правових департаментів українських компаній та організацій. Нашими клієнтами є не тільки юридичні компанії. Більше того, наші продукти можна використовувати не лише в юридичному сегменті бізнесу, а й в інших бізнес-сферах.  Ми раді, що спільно з ЛІГА:ЗАКОН зможемо надати дієву підтримку діловій спільноті України».

Компанія ЛІГА:ЗАКОН розширює свої горизонти і виходить на міжнародний рівень, адже на сьогоднішній день ринок потребує нових рішень і кейсів. Працювати лише в рамках національної правової системи часто буває недостатньо.

Ірина Холод, Chief Marketing Officer компанії ЛІГА:ЗАКОН: «Партнерство з міжнародною медіакомпанією Thomson Reuters дозволить нам розширити свою продуктову лінійку для наявних та майбутніх клієнтів. Працюючи на зарубіжних ринках, важливо розуміти та застосовувати не лише українське, а й іноземне  законодавство. Особливо це питання актуально, коли компанія займається, наприклад, експортом та імпортом. InfoTech-технології, які використовують наші компанії, дозволяють бізнесу оперативно приймати рішення та бути більш успішними».

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Популярне