Прес-реліз
08.04.2020, 16:12

Телефонія Zadarma представила безкоштовні відеоконференції

Телефонія Zadarma представила безкоштовні відеоконференції - Фото

Компанія Zadarma презентувала свою нову розробку - безкоштовний сервіс відеоконференцій для спілкування з дистанційними офісами і співробітниками

Сервіс хмарної телефонії Zadarma представив новий актуальний продукт - безкоштовні відеоконференції з можливістю спілкуватися у вікні браузера без додаткових реєстрацій і встановлення додатків.

Компанія Zadarma презентувала свою нову розробку - безкоштовний сервіс відеоконференцій для спілкування з дистанційними офісами і співробітниками. 

Простота підключення стала одним з головних чеснот продукту. Заходите  в особистий кабінет, створюєте нову кімнату і відправляєте посилання іншим учасникам розмови. Їм не потрібно встановлювати ніяких програм або де-небудь реєструватися - достатньо відкрити посилання у вікні браузера і можна одразу починати спілкування. 

Користувачам мобільних пристроїв для підключення потрібно встановити фірмовий додаток Zadarma Conf для Android і Zadarma Conf для iOS, які вже доступні в Google Play і App Store.

Серед інших можливостей конференцій Zadarma:До 50 одночасних учасників розмови;

  • Необмежений час конференції;
  • Шифрування відеопотоку;
  • HD-якість;
  • Доступ з будь-якого пристрою;
  • Функція демонстрації екрану;
  • Чат для обміну повідомленнями та контентом.

P.S. Також з метою підтримки клієнтів в непростий період сервіс телефонії запропонував 30% знижку на 2 місяці на тарифний пакет Офіс Україна і 50% знижку на тарифний пакет Офіс ЄС. Тарифні пакети вже включають віртуальний номер, вихідні дзвінки, а також розширені можливості АТС - наприклад, додаткова хмара для зберігання записів, більшу кількість голосових меню та інші важливі функції. Щоб використовувати пропозицію потрібно ввести промокод RemoteOfficeUA або RemoteOfficeEU в особистому кабінеті сервісу.

Отправить:
Теги: Zadarma
Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.