RU
Прес-реліз
04.05.2020, 12:00

Світ очікує тотальна цифровизация, а криза - застереження для людства

Світ очікує тотальна цифровизация, а криза - застереження для людства - Фото

Відбулася масштабна онлайн-конференція PM GO 5.0 BRIEFING: In Touch with the Future. Захід став повноцінною міжнародною подією

Дмитро Дубілет, Деніель Сасскінд, Сергій Портнов та інші розповіли про те, з якими непередбаченими викликами стикається бізнес в епоху пандемії і чому зараз — найкращий час, щоб кардинально переглянути стратегію розвитку компанії.

24 квітня відбулася масштабна онлайн-конференція PM GO 5.0 BRIEFING: In Touch with the Future. Лідери підприємництва, економіки і кіберспорту поділилися думками про те, як бізнесу виходити з ситуації, що склалася, чому від пандемії виграє кіберспорт, а поточна ситуація в ціломуце застереження для людства про наслідки автоматизації.

Засновник онлайн-банку і колишній міністр України Дмитро Дубілет зазначив, що нинішня ситуаціягарна можливість віддати «технічний борг». Зазвичай цей термін вживається в IT і означає вдосконалення вже створених технічних систем. Дмитро Дубілет впевнений, що зараз потрібно віддати борг в широкому сенсі — собі, власному здоров'ю, захопленням і близьким.

Економіст, викладач Коледжу Балліол, Даніель Сасскінд підкреслив, що пандемія стала застереженням того, що людству загрожує в майбутньому. Поточна криза може посилити нерівність, політичну владу, а також вдарить по психології людини. Такі ж наслідки будуть у автоматизації та розвитку технологій — тому світові потрібно готуватися вже зараз.

Генеральний директор Parimatch Сергій Портнов зізнався, що криза сильно вдарила по букмекерського бізнесу — зокрема, через скасування «великого» спорту. Але тут, за словами менеджера, важлива гнучкість і прагматичність: компанія вже давно вкладає в напрямок кіберспорту і очікує, що воно стане одним з основних в найближчому майбутньому. Порада для підприємців і менеджерів від Сергія Портнова — не піддаватися емоціям та приймати рішення раціонально.

Експерти в області кіберспорту Олександр ZeroGravity Кохановський, Іван Данішевський, Олег Крот та Юрій Лазебник та інші поділилися своїми думками про майбутнє індустрії. Вони підкреслюють, що в умовах самоізоляції кіберспорт стає тією самою «віддушиною» для людей, які відрізані від більшості інших способів розваги — і показники це тільки підтверджують. Криза може дати поштовх галузі і значно прискорити її розвиток.

PM GO 5.0 BRIEFING: In Touch with the Future став першим відкритим брифінгом компанії Parimatch. Захід став повноцінною міжнародною подією: доповіді спікерів слухали більше 4000 людей з 9 країн світу. Parimatch планує продовжувати проведення подібних онлайн-заходів. Більше — на сторінці у Facebook.

Відео виступів оновлюються — на YouTube.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Популярне