RU
Прес-реліз
23.02.2021, 15:24

Свіжість та чистота – основа для дієвого прального засобу

Свіжість та чистота – основа для дієвого прального засобу - Фото

В пошуках дієвого прального порошку необхідно звернути увагу на основні його види

Купуючи пральний порошок всі прагнуть отримати гарний результат після застосування. Широкий вибір пральних засобів можна знайти на сайті Інтернет магазину Watsons, який доступний за посиланням https://www.watsons.ua/. В пошуках дієвого прального порошку необхідно звернути увагу на основні його види.

Види пральних засобів

 • Пральний порошок –це засіб для прання тканинних виробів. Найпоширеніші серед засобів для прання, оскільки має доступні ціни та непогану якість для виведення бруду з тканин. Однак інколи від порошку можуть лишатися білі розводи.
 • Рідкий засіб – має розріджену основу. Такий засіб є економічним, дбайливіше видаляє плями з тонких та делікатних тканин. Має даний засіб й вищі ціни за звичайні пральні порошки. У складі рідких речовин нерідко бувають бальзами для пом'якшення, а також фіксатори для кольору. Температура прання для таких препаратів повинна бути 30-40 °C, тоді забруднення видаляються я краще.

Пральні порошки мають свою класифікацію за набором компонентів у складі. Поділяються вони на органічні та неорганічні.

Неорганічні

 • Поверхнево-активні речовини – відповідальні за видалення бруду з речей. Оскільки, чим більше у складі мийних засобів міститься ПАРів, тим краще вони видаляють бруд та плями, але при цьому вони вкрай небезпечні для здоров'я людей. Щоб побачити скільки ПАРів в порошку потрібно спінити його, чи більше піни, тим більший їх показник. Рекомендуєтся температура для прання з такими засобами 50-60 °C.
 • Фосфати – речовини для пом'якшення жорсткості води, що використовуються для підвищення ефективності ПАРів. Вони також шкідливі для здоров'я.
 • Фосфонати – їх також застосовують для пом'якшення води. Однак, вони чинять менш шкідливу дію, аніж сполуки з фосфатів.
 • Натрій гіпохлорит – міститься у засобах для відбілювання. Ця сполука чудово відбілює, а також діє, як антисептичний та дезінфікуючий засіб. Однак цей елемент має негативний вплив на живі організми.
 • Ароматизатори – дарують випраному одягу аромати свіжості.
 • Фталати – допоміжні речовини для утримання ароматизаторів. Завдяки ним приємний запах після прання залишається на речах довше.
 • Полімери – це особливі хімічні сполуки, які не допускають бруду з миючого розчину ще раз пристати до тканин.
 • Біопорошок – має у складі ензими, особливі ферменти, що використовуються для розщеплення плям білкової природи, таких як: шоколад, кров, молоко. Для кращої дії цих ферментів необхідно прати в температурі 40-50°C.
 • Безфосфатні порошки – не включають в себе відповідно фосфатних сполук, а також ензимів, хлору, а кількість ПАР в ньому зменшено, ніж у звичайних порошках. Такий продукт значно безпечніший, адже не чинить велику шкоду на здоров'я. На ринку миючих засобів мають завищені ціни.

Органічні

Створені без додавання ПАРів, фосфатів та інших шкідливих елементів. Такий порошок містить компоненти, які виготовлені з олій рослинного походження. Ароматизатори теж входять до їх складу, однак тут використовуються олії та масла з коренів рослин, насіння або листя. Органічні порошки мають переваги як для здоров'я людей, так і навколишнього середовища. Ці засоби дбають про колір речей та не залишає на них хімічні сполуки.

 

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Теги: watsons
Популярне