RU
Прес-реліз
14.12.2020, 09:30

Страхова компанія VUSO запустила систему візуального розпізнавання техпаспортів

Страхова компанія VUSO запустила систему візуального розпізнавання техпаспортів - Фото

Клієнтам досить зробити одне фото свого техпаспорту

Більше не потрібно вводити інформацію про авто і його власника вручну. Це значно спрощує процес оформлення поліса ОСЦПВ.

Два роки тому VUSO випустила чат-бот, з яким отримати страховий поліс можна за 7 хвилин. Вся необхідна інформація заповнюється в месенджері. Купити страховку можна менше, ніж за хвилину. Більша частина даних про автомобіль і водія зчитується за допомогою функції розпізнавання фотографій.Ця система створена компанією Evergreen на основі нейронних мереж. Крім візуального розпізнавання, програма доповнює і перевіряє дані за серійним номером техпаспорту.

За два роки за допомогою нейронних мереж ми обробили 18 169 техпаспортів. З них виявлено всього 3074 помилок розпізнавання: на фото — не паспорт, дуже погана якість. З решти 15 095 розпізнаних:
  • 90% розпізнано ідеально (або з дрібною похибкою);
  • 2,7% мало значну помилку в одному з полів;
  • 3,3% розпізнано некоректно.

VUSO — лідер по онлайн страхування ОСЦПВ і туристичних полісів. Працює на ринку з 2001 року. Компанії довіряють понад 2 000 000 клієнтів.


Розробник системи розпізнавання техпаспортів — команда Evergreen, спеціалізується на IT проектах, SaaS сервісах та інноваційних платформах з використанням штучного інтелекту, машинного навчання. Рішення Evergreen завжди працюють для бізнесу, і приносять вагомі результати замовникам.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Теги: ОСЦПВ, VUSO