RU
Прес-реліз
16.03.2020, 13:50

Скільки студенти платять за навчання в США?

Скільки студенти платять за навчання в США? - Фото

У цій статті ви знайдете всі основні витрати учня у ВНЗ в Америці

Середня вартість освіти в Америці

Якщо вас цікавить отримання освіти в Америці, головний аспект, якого аж ніяк не уникнути – ціна самої освіти. Ця стаття досліджує кожен аспект життя учня і допоможе вам визначиться, чи маєте ви усе необхідне. Зверніть увагу, що ціни і курси обміну є дійсними на момент публікації і можуть відрізнятися від вказаних тут.

Основні розцінки на освіту

Америка – це неймовірно популярний напрям для вступу до ВНЗ через якість викладання, але це також неймовірно дорогий варіант. Ціна може варіюватися між 5 і 50 тисячами доларів (від 121 тисячі до 1,2 мільйона гривень) за два семестри. Середня ціна за два семестри в Америці за 2015 рік була 33 тисячі доларів (805 тисяч гривень). Безліч бакалаврських напрямів тривають 8 семестрів. У підсумку, випускники мають борги в приблизно 132 860 тисяч доларів (3,2 мільйона гривень).

Більшість держав розділяють учнів на тих, що з країни і приїжджих. Американські ВНЗ дають перевагу тільки учням зі штату, в якому знаходиться сам ВНЗ. Власне, учні, які приїхали з інших штатів, завжди повинні платити значно більшу суму.

Навчання в звичайному державному ВНЗ в 2016-2017 роках коштувало штатним студентам майже 10 тисяч доларів (234 тисячі гривень), а приїжджим учням – близько 25 тисяч доларів (604 тисячі гривень). Є також недержавні ВНЗ, за навчання в яких середня ціна за два семестри була 33 тисячі доларів (811 тисяч гривень).

Квартирне питання

В цілому, в університетських містах ціна значно нижча, ніж якби довелося орендувати квартиру або навіть кімнату самому. Звичайна ціна за квартиру починається від 500 доларів (12 тисяч гривень) на місяць (однокімнатка далеко від центру) і досягає 3,5 тисячі доларів або 85 тисяч гривень (однокімнатка в центрі Бостона).

Проживання в студентському містечку, як правило, в гуртожитках, з двома або трьома людьми в кімнаті. Жителі ділять ванні кімнати, туалети і душові. Такий варіант, звичайно ж, набагато дешевший і економніший, аніж винаймати цілу квартиру.

У 2017 році проживання на території американського ВНЗ в США в середньому коштувало 10 тисяч доларів (254 тисяч гривень) на два сезони в державних вишах або майже 12 тисяч доларів (288 тисяч гривень) на рік в недержавних ВНЗ, включно з усіма комунальними послугами. Існують спеціальні калькулятори для підрахунку вартості проживання та плати за навчання на кожному сайті університету.

Інші істотні витрати студента

Послуги надання інтернету коштують близько 45 доларів США (1 000 гривень) на місяць, а домашні й щомісячні телефонні рахунки також складають близько 50 доларів США (1 200 гривень). Бензин коштує близько 3,50 долари США (72 гривні) за галон (4,5 літра). Щомісячний проїзний на громадський транспорт коштує близько 60 доларів (1 450 гривень), а в деяких районах студентам надаються знижки.

Середня вартість книг і навчальних матеріалів за навчальний рік становить 1170 доларів (28 400 гривень) або 390 доларів (9 500 гривень) за семестр. До того ж, студенти дуже часто користуються платними послугами онлайн-ресурсів для написання есе, які, своєю чергою, надають їм високоякісні й виконані вчасно замовлення. Таким ресурсом є royalessays.co.uk.

Ще одна обов'язкова витрата, яку необхідно враховувати, – це студентська віза для навчання в США, яка коштує 160 доларів (3 880 гривень). Заявка може бути тривалим процесом і найкраще подавати її приблизно за три-п'ять місяців до початку семестру.

Час взяти калькулятора до рук

Якщо додати всі витрати, то виходить доволі-таки значна сума, але це не означає, що це гроші на вітер. Американські університети є центрами наукового і артистичного прогресу сучасного світу, так що відвідування одного з них точно вартує кожного цента.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Популярне