RU
Прес-реліз
25.01.2021, 09:30

Системне оновлення "швидких" в Україні дозволило заощадити 200 млн грн

Системне оновлення "швидких" в Україні дозволило заощадити 200 млн грн - Фото

Незважаючи на зростання курсу долара і інфляцію, найбільший виробник "швидких" України зміг зберегти ціни на них незмінними

Системний підхід до оновлення парку "швидких", який останніми роками застосовують органи державної влади України, зокрема Верховна Рада, Кабінет міністрів, Міністерство охорони здоров'я, дозволив заощадити не менше 200 млн грн бюджетних коштів.

Таку оцінку наводить провідний український виробник автомобілів швидкої медичної допомоги – ТОВ "Автоспецпром" – з огляду на власну операційну діяльність.

Зокрема, у 2020 році попри безпрецедентне збільшення попиту на медичне обладнання у світі через пандемію COVID-19 та зростання курсів іноземних валют по відношенню до гривні, команда "Автоспецпрому" змогла утримати стабільну ціну на "швидкі" для українських медзакладів. З урахуванням великих курсових коливань (з 23,5 грн. за 1 USD у грудні 2019 року до 28,5 грн. за 1 USD у грудні 2020 року), інфляції та інших чинників незмінна протягом року ціна дозволила замовникам спецтранспорту (регіональним центрам екстреної медичної допомоги) зекономити близько 80 млн грн.

"Для великого виробника важлива прогнозованість. Завдяки масштабам виробництва ми маємо можливість отримувати знижки від постачальників, щоб, наприклад, нівелювати курсову різницю, якщо мова йде про імпортні складові "швидкої". Або разом з українським бізнесом налагодити виробництво якихось елементів оснащення в межах країни. Таким чином, за підсумками 2019 року, наприклад, ми змогли знизити кінцеву ціну "швидких" різних типів в середньому на 18%, – пояснив заступник директора ТОВ "Автоспецпром" Кирило Коморкін. – У 2020-му ми також бачили, що замовники мають намір дотриматися планів з оновлення парку спецтранспорту. А отже мали змогу проводити свою операційну діяльність таким чином, щоб на український бюджет не було зайвого навантаження в кризових умовах".

Ще понад 120 мільйонів було зекономлено в межах проєкту ДП "Медичні закупівлі України" з оновлення парку "швидких" у 19 регіонах. Замовлення у майже 250 автівок дозволило ТОВ "Автоспецпром" провести ефективні переговори з підрядниками та постачальниками й отримати для цього проєкту унікальні ціни. А відтак компанія змогла запропонувати ДП найнижчі ціни серед усіх інших постачальників: 1,59 млн грн за "швидкі" типу B та 1,95 млн грн за "швидкі" типу C на базі Citroen Jumper.

"Але обсяг замовлення для наших партнерів не був єдиним чинником. Спеціальну цінову пропозицію для проєкту ДП "Медичні закупівлі України" ТОВ "Пежо Сітроен Україна" зробило в межах своєї програми корпоративної соціальної відповідальності. Більшість постачальників та підрядників ішли назустріч, розуміючи, що якісна, надійна та безпечна "швидка" завтра може врятувати життя їх родича, друга або сусіда. Тому варто подякувати десяткам компаній та сотням або навіть тисячам українців, які зробили такі ціни реальними", – підкреслив Кирило Коморкін.

Попри зниження цін на продукцію, ТОВ "Автоспецпром" повністю виконує свої соціальні зобов'язання. Компанія є сумлінним платником податків. На підприємстві постійно працевлаштовані кілька десятків високопрофесійних технічних спеціалістів з великим досвідом роботи в автомобільній промисловості, інженерів-конструкторів та інших фахівців.

ТОВ "Автоспецпром" закликає Верховну Раду, Кабінет міністрів, Міністерство охорони здоров'я та інші органи державної влади продовжити практику сталого та прогнозованого оновлення парку "швидких" в Україні. У середньостроковій перспективі це дозволить не тільки забезпечити систему екстреної медичної допомоги країни необхідною кількістю надійного транспорту та заощадити бюджетні кошти, а й збільшити виробництво медичного обладнання та устаткування в межах України, що сприятиме створенню робочих місць, зростанню обсягів сплачених до бюджету податків тощо.

ТОВ "Автоспецпром" розпочало свою діяльність у 2012 році й сьогодні є провідним виробником автомобілів екстреної (швидкої) допомоги у країні. Наприкінці листопада 2020 року компанія отримала сертифікат відповідності від європейського автогіганта PSA Groupe, ставши першим українським виробником "швидких", який отримав документ такого рівня.

Наразі компанія є головним постачальником медичного автотранспорту для державних і приватних медичних установ України.

Автомобілі швидкої допомоги виробляються в типах А1, А2, В і С на шасі Citroën, Peugeot і Mercedes у повній відповідності до ДСТУ 7032, який, своєю чергою, відповідає європейському стандарту DIN EN 1789. Контроль якості продукції ведеться відповідно до міжнародних стандартів ISO 9001 та ISO 13485 (Менеджмент якості для медичних приладів).

У квітні та травні 2020 року PSA Groupe і ТОВ "Автоспецпром" разом реалізували кампанію з надання допомоги Міністерству охорони здоров'я України та регіональним медичним закладам у підтриманні належного технічного стану "швидких" брендів Peugeot і Citroën. Спільно компанії відремонтували 100 "швидких".

Groupe PSA (Peugeot Société Anonyme) – французька автомобілебудівна компанія. Це другий за величиною виробник автомобілів у Європі і власник таких брендів як Citroën, Peugeot, Opel, Vauxhall і DS Automobiles.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Популярне