RU
Прес-реліз
20.05.2021, 10:45

Швидкісний інтернет в Харкові: особливості, підключення

Швидкісний інтернет в Харкові: особливості, підключення - Фото

Замовляючи інтернет в Харкові, також можна підключити і інтерактивне телебачення від "Volia"

Безлімітний домашній інтернет — необмежені можливості для всіх членів сім'ї. Першим кроком його установки є вибір постачальника послуг, виходячи з якості покриття, наповнення тарифного плану та вартості. У квартирі можна провести інтернет як провідний, так і бездротовий.

Абонентам пропонується наступний варіант виходу в мережу:

  • Ethernet-кабель. Підключення можливо безпосередньо до мережі або через Wi-Fi роутер і при наявності в будинку широкосмугового інтернету. 

Замовляючи інтернет в Харкові, також можна підключити і інтерактивне телебачення від "Volia" з мовленням каналів в HD-якості. 

Інтернет від офіційного провайдера: про переваги 

Новітні телекомунікаційні технології дозволяють підключатися як за допомогою оптоволоконних мереж, так і без використання дротяних каналів. Компанія "Volia" пропонує харків'янам обидва варіанти з максимальною швидкістю до 500 Мбіт/с.

Безперебійна передача трафіку забезпечується технологією Ethernet — окремо виділеною лінією. У список переваг, які виділяють провайдера, також входить:

  • наявність стандартних послуг + пакетні пропозиції;
  • проста реєстрація і швидка активація;
  • необмежений обсяг трафіку.

Зазвичай для підключення постачальників послуг вимагають придбати спеціальне обладнання, але при замовленні в компанії "Volia" вони вже включені у вартість. Користувачі отримують швидкісний інтернет за доступними цінами.

Як підключитися? Після вибору підходящої пропозиції залишити заявку можна прямо на сайті або зателефонувати в контакт-центр. У разі заявки менеджер зв'яжеться з вами за вказаним контактом для підтвердження замовлення і уточнення інших деталей.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Популярне