Прес-реліз
15.05.2020, 15:40

Швидкі тести від «МедБіоАльянс» - просте використання та високий рівень точності

Швидкі тести від «МедБіоАльянс» - просте використання та високий рівень точності - Фото

«МедБіоАльянс» використовує сучасні технології й діагностичні реагенти, випускаючи експрес тести, що демонструють високий рівень точності

Експрес-тестування використовують для виявлення маркерів різних захворювань, зокрема й інфекційних. Це важливий етап запобігання розповсюдженню небезпечних хвороб, що передаються респіраторним, контактним і статевим шляхом.

Компанія «МедБіоАльянс» використовує сучасні технології й діагностичні реагенти, випускаючи експрес тести, що демонструють високий рівень точності.

 • Продукція фірми відповідає міжнародним стандартам якості. 
 • На виробництві впроваджено систему управління якістю згідно стандарту ДСТУ EN ISO 13485.
 • Компанія використовує реагенти найвищої якості від найкращих світових постачальників.

«МедБіоАльянс» вже понад десятиліття забезпечує швидкими тестами українські клініки та лабораторії. Також тест-системи можна використовувати в домашніх умовах: вам не знадобляться спеціальні знання та вміння, щоб зробити швидкі тести, адже всю необхідну інформацію вказано у детальній зрозумілій інструкції. Медичні вироби можна зберігати протягом тривалого часу у звичайних «домашніх» умовах – за стандартної кімнатної температури, вологості тощо.

Якщо ви використовуєте тести вдома, обов’язково повідомте сімейному лікареві отримані результати (навіть якщо тест не демонструє наявності маркерів, що вказують на певні захворювання) та отримайте консультацію щодо подальшого плану дій.

Які захворювання можуть виявити швидкі медичні тести?

Тестові системи компанії містять всі необхідні реагенти для миттєвого тестування, а також супровідні матеріали (наконечники, бланки, ванночки тощо). Окремі набори оснащені тест-системами різних кольорів. Це полегшує візуальний контроль, а також дозволяє уникнути помилок на стадії визначення результату. Компоненти більшості медичних тестів готові до використання без попередньої підготовки. Продукція укомплектована тест-касетами й тест-стрічками.

В каталозі інтернет-магазину «МедБіоАльянс» ви знайдете медичні тести для визначення:

 • гепатитів і ВІЛ-інфекції;
 • наркотиків;
 • урогенітальних, венеричних та ТORCH інфекцій;
 • вагітності, овуляції та порушень репродуктивної функції;
 • респіраторно-легеневих інфекцій;
 • кардіологічних захворювань;
 • біохімічних показників сечі;           
 • онкологічних захворювань.

Простий принцип використання та доступна ціна дозволяють швидко проводити тестування та вчасно починати лікування складних захворювань. «МедБіоАльянс» забезпечить швидку доставку продукції в будь-який регіон України, а кваліфіковані менеджери дадуть відповіді на всі ваші запитання.

Отправить:
Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Популярне