RU
Прес-реліз
13.11.2020, 17:54

Сфера використання побутових рекуператорів Prana

Сфера використання побутових рекуператорів Prana - Фото

Ланет КЛІМАТ розповідає про те, що таке рекуператори, в чому їхні переваги, в яких сферах ці пристрої використовуються

Якісне та ефективне кліматичне обладнання – необхідність для безпечного й комфортного життя та роботи, адже воно забезпечує циркуляцію повітря, необхідні температуру та рівень вологості, попереджає негативний вплив застою повітря на здоров'я. Останнім часом в якості кліматичної системи все частіше використовують побутові рекуператори Prana замість звичних кондиціонерів. Монтажно-проєктна компанія Ланет КЛІМАТ розповідає про те, що таке рекуператори, в чому їхні переваги, в яких сферах ці пристрої використовуються.

Що таке рекуператори та в чому їхні переваги

Рекуператор повітря – це різновид припливно-витяжної установки для вентиляції повітря. Принцип роботи цього пристрою дозволяє організувати ефективне провітрювання приміщення зі збереженням тепла. Як це відбувається? Вся справа в конструкції рекуператорів, яка передбачає підігрів свіжого повітряного потоку, що надходить з вулиці, зустрічним потоком з приміщення. Таким чином і забезпечується свіжість і комфортна температура повітря.

Найбільш затребуваними на ринку наразі є побутові рекуператори Prana, які відрізняються надійністю, високою ефективністю та вигідним співвідношенням ціни та якості. Побутові рекуператори Prana забезпечують постійне, ефективне провітрювання приміщення без протягів, з фільтрацією повітря і видаленням зайвої вологи. При відносно невеликому рівні споживання енергії вони показують високу продуктивність, працюють майже безшумно, є економічним, екологічним та комфортним варіантом кліматичної установки в побутових умовах.

Де можна встановити рекуператор повітря

Сфера застосування рекуператорів Prana дуже обширна:

  • приватні будинки;
  • квартири;
  • офіси;
  • дитячі садки та школи;
  • інші об'єкти побутового призначення.

На кожному об'єкті є свої особливості, тому для підбору підходящої моделі та встановлення рекуператора Prana рекомендуємо звернутися до професіоналів, які допоможуть з вибором і встановленням пристрою.

Компанія Ланет КЛІМАТ пропонує послуги з монтажу рекуператорів Prana. Інженер компанії в зручний для вас час приїде на об'єкт, щоб скласти схему монтажу рекуператора Прана, після чого вам озвучать терміни та кінцеву вартість послуги, яка залежить від масштабів і складності робіт.

З питань вартості послуг встановлення кондиціонерів звертайтесь за телефоном +38 (044) 225-19-10 або пишіть на [email protected]

Офіс Ланет КЛІМАТ:

м. Київ, проспект Перемоги, 89a

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Популярне