RU
Прес-реліз
02.02.2021, 17:38

SETKA CUP: Онлайн-турніри залучають українців до гри у настільний теніс

SETKA CUP: Онлайн-турніри залучають українців до гри у настільний теніс - Фото

Нові реалії змусили спортивну індустрію шукати нові формати роботи і додали популярності некомандним видам спорту, таким, як настільний теніс

Пандемія COVID-19 змусила організаторів спортивних змагань масово скасовувати або переносити заходи. Світова спортивна індустрія об'ємом понад $750 млрд фактично зупинилася на весь період 2020 року, а найгучнішою подією стало перенесення Олімпійських ігор в Токіо на рік уперед – при тому, що Японія вже встигла інвестувати в організацію $12,6 млрд.

У зв'язку з карантином спортсмени, судді, тренери, а також представники багатьох інших професій, пов'язаних зі спортом, змушені змиритися з падінням рівня власних доходів. Втрат зазнали середній і малий бізнес – тренажерні зали, фітнес-клуби, магазини спортивного інвентарю, – а у шанувальників активного способу життя не залишилося способів підтримувати себе у формі, окрім як за допомогою пробіжок в найближчому парку – за умови, що це не заборонено.

Нові реалії змусили спортивну індустрію шукати нові формати роботи і додали популярності некомандним видам спорту – таким, як настільний теніс. Втім, ця дисципліна і без того входить у топ-10 за популярністю в світі – але саме карантин показав всі переваги цього виду спорту масовiй аудиторії.

По-перше, настільний теніс дозволяє гравцям дотримуватися дистанції. По-друге, цей спорт доступний для непрофесіоналів: стіл для настільного тенісу можна поставити в будь-якому бізнес-центрі або навіть парку, якщо дозволяє місцевий клімат, а набір з двох ракеток і м'ячів коштує від 10 доларів або пари сотень гривень. І нарешті, настільний теніс легко адаптується до онлайн-стрімінгу, оскiльки не вимагає використання дорогого знімального обладнання.

"Коли в залі присутні лише два гравці і суддя, а приміщення добре вентилюється і провітрюється, гра стає абсолютно безпечною для учасників. Спортсмени мають можливість брати участь в онлайн-турнірах і підтримувати свій звичайний режим тренувань", – пояснює представник найбільшої в Україні платформи з розвитку настільного тенісу SETKA CUP Денис Калачевський.

SETKA CUP упевнено зустріла період пандемії завдяки технічній підготовці власних баз. При цьому всі учасники змагань проходять регулярну перевірку стану здоров'я і дотримуються безпечного режиму фізичних навантажень: не більше одного турніру в день і не більше трьох днів змагань поспіль.

Усі матчі транслюються на YouTube-каналі SETKA CUP, де глядачам також доступні інтерв'ю з топовими гравцями і добірки найкращих моментів ігор. За рік існування каналу кількість щомісячних переглядів досягло 50 тисяч, а з появою англомовних субтитрів аудиторія поповнилася жителями країн за межами СНД.

Активна аудиторія SETKA CUP сьогодні становить більше п'яти тисяч фанатів настільного тенісу. У турнірах виступають сотні спортсменів-учасників національних і міжнародних змагань: перший номер українського рейтингу серед чоловіків Дмитро Писар; спортсмени, які виступають в західноєвропейських клубах, Олексій Рибка, Валерія Степанівська і Михайло Мосюк, а також призери і переможці національних першостей різних рівнів, всього бiльше 550 рейтингових гравців.

Однак із розвитком нових медiаформатiв аудиторія платформи буде суттєво розширитися, вважають у SETKA CUP. "У 2020-му настільний теніс показав свої переваги для спортсменів і фізично активних людей. Поки стадіони і зали закриті, наші спортсмени, як i ранiше, тренуються і беруть участь у змаганнях без ризику для здоров'я, а вболівальники продовжують стежити за кар'єрами своїх кумирів", –  підсумував Денис Калачевський.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Популярне