Прес-реліз
20.10.2020, 11:31

Що потрібно знати про ремонт під ключ

Що потрібно знати про ремонт під ключ - Фото

Все, що вам потрібно — детально продумати з дизайнером майбутній зовнішній вигляд вашої квартири, вчасно оплатити послуги й очікувати результат

Ремонт можна пережити без стресу, якщо довірити його команді професіоналів. Замовляючи не окремі послуги, а ремонт під ключ у Львові, вам більше не доведеться займатися пошуком майстрів для кожного виду робіт та координувати їхні дії, вирішувати питання з постачання потрібних матеріалів та вивозу сміття. Все, що вам потрібно — детально продумати з дизайнером майбутній зовнішній вигляд вашої квартири, вчасно оплатити послуги й очікувати результат в чітко встановлені строки.

Що таке ремонт під ключ

Одразу відзначимо: ремонт під ключ може зачіпляти як усе помешкання, так і його окрему кімнату. Незмінне лише одне: компанія-підрядник виконує повністю всі роботи, тоді як замовнику не потрібно взагалі втручатися в процес: шукати окремих виконавців, які займаються євроремонтом стін, працюють з електрикою чи укладають ламінат; шукати постачальників і можливість привезти будівельні матеріали.

Замовник лише затверджує дизайнерський проєкт, підписує договір, вносить оплату та приймає готовий об'єкт.

На практиці це виглядає так:

 1. На основі потреб та побажань замовника розробляється дизайнерський проєкт у форматі 3D.
 2. Розраховується детальний кошторис.
 3. Компанія-виконавець і замовник підписують договір.
 4. Замовник оплачує ремонт повністю або частинами.
 5. Бригада розпочинає роботи.
 6. Після завершення ремонту будівельна компанія організовує чистове прибирання та вивіз сміття.
 7. Замовник заходить у чисте помешкання, готове до проживання.

Основна перевага ремонту під ключ — економія часу. Якщо переобладнання помешкання власними силами може розтягнутися на невизначений термін, то роботи під ключ гарантовано будуть виконані за чіткий проміжок часу.

Кому можна довірити ремонт квартири під ключ

Обирати компанію, якій можна довірити ремонтні роботи, необхідно особливо ретельно, щоб не розчаруватися низькою якістю робіт. Найнадійніший варіант — рекомендації знайомих, які вже замовляли послуги в компанії та залишилися задоволені якістю.

Якщо таких знайомих немає, проведіть пошук в інтернеті. Ознайомтеся із сайтами компаній, які пропонують свої послуги, почитайте відгуки в соцмережах. Сьогодні сайт і сторінку в соцмережах має кожна серйозна фірма. Подивіться на історію компанії, порівняйте вартість послуг кількох конкурентів, перегляньте фото вже виконаних ремонтів.  

Наступний крок — відвідування офісу компанії для розмови з менеджером та дизайнером. Якщо перемовини щодо євроремонту у Львові вас задовільнять, як і ціни виконавців, обов'язково підписуйте договір. Уважно читайте текст й уточнюйте всі деталі до початку ремонту: наприклад, хто несе відповідальність за неякісно виконані роботи, за псування матеріалів робітниками тощо. Прописані умови контракту позбавлять непорозумінь, які можуть виникнути в процесі.

Що входить у вартість ремонту квартири під ключ

Замовляючи ремонт під ключ, ви оплачуєте:

 • дизайнерський проєкт;
 • всі необхідні матеріали;
 • демонтаж старого покриття стелі, стін, підлоги;
 • заміну вікон та підвіконь;
 • оновлення комунікаційних систем, електропроводки;
 • комплексну чорнову та чистову обробку.

Після затвердження проєкту ремонту вам нададуть кошторис із повним переліком послуг і матеріалів та зазначенням строків виконання робіт.

Отправить:
Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Популярне