Прес-реліз
20.01.2020, 16:42

ROMSAT: мережеве та телекомунікаційне обладнання в Києві

ROMSAT: мережеве та телекомунікаційне обладнання в Києві - Фото

На сайті компанії ви зможете придбати якісну техніку кращих світових виробників

Міжнародна компанія ROMSAT займається продажем різноманітного мережевого і телекомунікаційного устаткування і пропонує комплексні рішення для кожного клієнта. На сайті компанії ви зможете придбати якісну техніку кращих світових виробників. Деякі товари ми розглянемо докладніше в цьому огляді.

Розгалужувач телевізійного сигналу. ТВ розгалужувачі використовуються для поділу потоку цифрового мовлення на необхідну кількість пристроїв, і забезпечують при цьому високу якість картинки і звуку. Також вони оберігають від виникнення некоректної імпульсної напруги при грозах і захищають від наведення силової ЛЕП. Розгалужувачі ТВ сигналу на 2 телевізори підходять для встановлення в багатоквартирні будинки і котеджі за містом, а на 4 телевізора – для встановлення в офіси.

Різним може бути спліттер для ТВ: лінійні антенні для рівномірного розподілу вхідної інформації, антенні розгалужувачі, які дають основний потік інформації на перший роз'єм, і сумарні, які дозволяють узгодити пакети даних і направити їх до одного одержувача. При виборі пристрою слід орієнтуватися на необхідну кількість портів, а також особливості подільника.

Оптичні SFP-модулі- це обладнання призначене для прийому і передачі сигналу між віддаленими мережними пристроями, і під'єднується до маршрутизаторів і інших розподільних пристроїв. SFP модуль дозволяє домогтися високої якості передачі світлової хвилі. Приймальні та передавальні оптичні модулі поділяються за характеристиками: за видом оптоволоконного кабелю, що використовується, а також за технологією передачі сигналу. Ви можете купити SFP-модуль на сайті компанії ROMSAT, вказавши потрібні параметри в фільтрі, а також скориставшись допомогою фахівця.

Комп'ютерний провід. Для створення локальної мережі Інтернет в офісі, вдома або в будь-якому іншому місці необхідний комп'ютерний провід. Він буває трьох видів:

● оптоволоконний;

● коаксіальний;

● вита пара.

За рахунок особливостей конструкції вита пара забезпечує покращену якість сигналу, дозволяє мінімізувати перешкоди, а також знижує індуктивні зв'язки проводів. Екранований фольгою UTP-кабель, провід для Інтернету використовується на вулиці, неекранований - для внутрішніх монтажних робіт. Залежно від потреб, використовується монолітний або багатожильний кабель. Підібрати відповідне обладнання, а також придбати комп'ютерні кабелі живлення ви можете на сайті компанії ROMSAT.

Також фахівці компанії ROMSAT з радістю вас обслужать за адресою:

м. Київ, вул. Василя Стуса, 35-37,  3 поверх.

Контактний номер телефону: +380 (44) 225 5454

Отправить:
Теги: Romsat
Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Популярне