RU
Прес-реліз
02.07.2020, 15:05

Результати торгівлі природним газом на УЕБ у першому півріччі 2020 року

Результати торгівлі природним газом на УЕБ у першому півріччі 2020 року - Фото

Загалом протягом першого півріччя було проведено 126 торгових сесій, а до торгів вдалося залучити 34 нові компанії

За перше півріччя 2020 року на торгах загалом було реалізовано 735 млн. куб. м. природного газу ресурсів січня-червня та газу в ПСГ, що є абсолютним рекордом за весь період функціонування УЕБ. Для порівняння, у першому півріччі 2019 року аналогічне значення склало 40 млн. куб. м. Такого суттєвого зростання показників вдалося досягти за рахунок зростання активності на біржових торгах газовидобувних компаній і трейдерів, наприклад ПГНК, Смарт Енерджі, Крафт Енерджі, ІЕК М2 та ін., операторів газорозподільних мереж, які закуповували природний газ для виробничо-технологічних втрат, а також збереження і нарощення продажів Нафтогаз-Трейдинг та інших компаній-учасників ринку.

Загалом протягом першого півріччя було проведено 126 торгових сесій, а до торгів вдалося залучити 34 нові компанії. Ціни зберігали стійку динаміку до зниження, а в червні стабілізувались. У найнижчій точці (22 травня) котирування ресурсу червня становили 1860 грн./тис. куб. м. Зараз уже простежується легкий тренд на зростання, який відповідає європейським тенденціям.

«У першому півріччі нам вдалося досягти значного зростання обсягів торгівлі, вже зараз обсяг продажів у першому півріччі є більшим, ніж за весь минулий календарний рік. Це є підтвердженням довіри учасників ринку до УЕБ як визнаного майданчика з торгівлі природним газом, ми і надалі будемо працювати над розвитком ринку за європейськими стандартами.» - повідомив Генеральний директор УЕБ Олександр Коваленко.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Популярне