Прес-реліз
30.09.2020, 14:25

Ренді Цукерберг на київському форумі розкриє інноваційні бізнес-тренди світу

Ренді Цукерберг на київському форумі розкриє інноваційні бізнес-тренди світу - Фото

Ренді Цукерберг визнана одним з провідних експертів у світі з технологій та нових бізнес-трендів

Хедлайнер V Міжнародного форуму Kyiv Smart City Forum 2020 – американська підприємиця, інвесторка, засновниця і генеральна директорка Zuckerberg Media Ренді Цукерберг розкриє тему інновацій в сучасних реаліях.

  • Які інновації ви використовуєте, щоб зробити свій бізнес успішним.
  • Які стратегії вибирають компанії в США, щоб домогтися успіху в нових реаліях.
  • Як створити середовище для успішного розвитку творчих індустрій.
  • Розвиток креативної економіки, нові тенденції в контексті актуальних викликів.

Впровадження нових технологій стало особливо актуальним, коли світ зіткнувся з пандемією COVID-19. Бізнес змушений переходити в цифровий формат, міняти операційне управління. Все більше підприємців – як виробників, так і фахівців сфери послуг – пропонують віртуальні моделі замість традиційних форм діяльності.

Світові експерти вважають, що зараз наступають "золоті часи" для стартаперів-розробників інноваційних технологій, які розуміють потреби і інтереси сучасної людини.

Ренді Цукерберг визнана одним з провідних експертів у світі з технологій та нових бізнес-трендів. Вона вперше виступить на українському форумі. У вітчизняних підприємців і стартаперів є унікальна можливість послухати сестру Марка Цукерберга в режимі реального часу. Це буде цікаво і корисно не лише бізнесменам-початківцям, але й досвідченим підприємцям, які хочуть прокачати свої навички, підвищити продуктивність і дізнатися про нові світові тренди.

Нагадаємо, на форумі також виступлять спікери з найбільш технологічних країн світу – Нідерландів, Сінгапуру, Іспанії, Англії, США, Німеччини. Світові експерти представлять реальні кейси та рекомендації з технологій, які допомагають адаптуватися бізнесу під час непередбачених ситуацій.

Титульний партнер – Visa. Інноваційний партнер – Vodafone.

Преміум партнери – Cisco, ERC, IT-Integrator

Технологічний партнер – ELKO Україна та Lenovo.Партнери: Hewlett Packard Enterprise, Caparol Україна, Logitech, Asbis, Ideas First, FDI, atene KOM GmbH.Для читачів сайту LIGA знижка 20% за промокодом LIGA2020.

Додаткова інформація на сайті форуму: http://forum.kyivsmartcity.com

Отправить:
Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Популярне