Прес-реліз
28.05.2020, 12:00

П'ять порад випускникам, які допоможуть спланувати свою кар’єру

П

Ми рекомендуємо п'ятиступеневий план дій, який допоможе випускникам стати на шлях своєї омріяної роботи

Сьогоднішні випускники розпочинають пошук роботи з переконанням, що вони повинні почати працювати у своїй галузі відразу після закінчення навчання. Дослідження показують, що міленіали та старші покоління зед (ті, хто народився між 1990 та 1998) мотивовані роботами, які вони вважають соціально важливими. Вони, як правило, часто змінюють роботу і шукають способів просунутися вгору по кар’єрних сходах і підвищувати свою зарплату швидшими темпами, ніж інші покоління, які зараз працюють.

Студенти часто переслідують ці мрії з короткостроковим мисленням, думаючи, що їм потрібно розпочати роботу в обраній області відразу, щоб досягти успіху в кар’єрі. Це не єдино правильний шлях, особливо зважаючи на поточну кризу на ринку від COVID-19 та на те, що компанії скорочують безпрецедентну кількість робочих місць, коли вони намагаються вижити. Тому, ми рекомендуємо п'ятиступеневий план дій, який допоможе випускникам стати на шлях своєї омріяної роботи.

Створити 7-10-річне бачення

Випускники коледжів повинні намагатися зосередитись на більш тривалому терміні, дивлячись на свою першу роботу як на засіб для досягнення мети, а не на саму мету. Для цього ми рекомендуємо створити план від семи до 10 років. Добре бачення має на увазі чітку кінцеву мету. Однак у плані також повинні бути окреслені набори навичок та досвіду, які необхідно розвивати для досягнення цієї "мрії".

Досліджуйте людей, які вже займаються вашою роботою мрій

Тут знадобиться LinkedIn, аби дослідити шлях людей, які працюють на вашій омріяній роботі. Зверніться до кількох із них, щоб попросити поради та дізнатися відповіді на ключові питання про їх професійний шлях. Відповіді на питання будуть містити підказки щодо типів робіт, які слід оцінювати як короткострокові варіанти.

Намалюйте план-шлях до роботи вашої мрії

Витратьте час, щоб визначити різні ролі, які можуть привести до бажаної довгострокової мети. Вивчіть ієрархії компаній та переваги чи недоліки руху у різних галузях. Ви навіть можете перетягувати посадові інструкції з різних джерел і створювати таблицю назв та посадових обов'язків з кожним наступним етапом свого бачення.

Адаптуйте ваш план та змінюйте вашу кінцеву мету за нагодою

Пам’ятайте, що бажання та цілі кожної людини з часом змінюються через зміни інтересів та пріоритетів у житті. Ви можете в якийсь момент опинитися поза вашим запланованим шляхом, але практика свідомої переоцінки короткострокових та довгострокових цілей зменшить ваш стрес та розширить ваші можливості.

Діліться своїм баченням із надійними наставниками

Як ваше бачення та план буде реалізовуватися, ваші наставники та друзі можуть допомогти формувати бачення, обмінюючись порадами та досвідом із власних кар’єрних шляхів. Вони часто бачать у вас вміння та навички, яких ви не бачите в собі, тим самим даючи вам змогу краще зрозуміти свої сильні сторони та можливості розвитку.

До пошуку роботи ще потрібно дійти

Звісно, цей п’ятиступеневий план дій вам допоможе тільки коли ви закінчите ваше навчання, а щоб успішно досягти цього моменту не забувайте використовувати онлайн сервіси, які надають безкоштовні послуги допомоги студентам. Наприклад, studentshare.org дає доступ до сотень готових есе, генератора тем для есе, цікавого блогу про навчання, та поради студента абсолютно безкоштовно. А за маленьку винагороду можно як замовити собі готове есе чи отримати до бази з мільйонами есе на найрізноманітніші теми.

Отправить:
Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Популярне