Прес-реліз
20.01.2020, 12:44

Пудрові брови в Києві набирають популярність

Пудрові брови в Києві набирають популярність - Фото

В «Lash Boutique» працюють майстри з великим досвідом. Тут пудрові брови в Києві можна зробити за дві години у досвідчених майстрів

Ви хочете бути впевненими в собі в будь-якій ситуації? Тоді Вам сподобається така популярна процедура, як перманентний макіяж в техніці пудрові брови. Це особлива техніка, в ході якої під шкіру вводиться барвник, безпечний пігмент, який не викликає алергій.

Більше немає необхідності в щоденному використанні олівця для брів. Це досить зручно, особливо коли вранці катастрофічно не вистачає часу на виконання всіх домашніх обов'язків і на приведення себе в порядок.

Це унікальна послуга, за допомогою якої можна підкреслити природну красу очей або усунути дрібні недоліки. При виконанні процедури не виникають дискомфортні відчуття, оскільки застосовується анестезія, робота ведеться тільки на верхніх шарах шкіри.

Спочатку малюється олівцем форма, узгоджується і затверджується з фахівцем, вибирається колір пігменту із десятка варіантів, лише після майстер приступає до безпосереднього нанесення перманентного макіяжу.

«Lash Boutique» - спеціалізований центр, в якому працюють майстри з великим досвідом.

Тут пудрові брови в Києві можна зробити за дві години у досвідчених майстрів, які виконали тисячі робіт. Використовуються тільки сертифіковані пігменти нідерландського виробника Nouveau Contour. Це продукція високої якості, виготовлена ​​із запатентованої формули. При використанні барвників гарантується стійкий ефект і рівномірне нанесення пігменту по всій зоні ПМ. Колір не змінюється протягом довгого часу і залишається таким же насиченим і природним.

Основні переваги:

1. Професіоналізм - фахівці володіють необхідними знаннями і величезним

досвідом.

2. Доступність - вартість послуг прийнятна для всіх бажаючих. У цьому можна

переконатися, ознайомившись з прайсом.

3. Безпека - ключовим принципом є дотримання техніки виконання

процедури.

4. Інноваційність - застосовуються кращі витратні матеріали і сучасні

інструменти.

5. Надання консультацій - фахівці студії дадуть грамотну консультацію і

дадуть відповідь на всі питання щодо підготовки та догляду.

Пудрові брови - перевірений метод поліпшення зовнішнього вигляду, яким користуються дівчата різного віку. Після закінчення процедури фахівці дають лист з рекомендаціями щодо нескладному домашнього догляду. Головне, дотримуватися настанов і застосовувати щадні косметичні засоби. Тоді результат перевершить очікування і буде радувати довгий час!

Отправить:
Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Популярне