RU
Прес-реліз
23.11.2020, 11:02

Професійний масаж голови: види, способи, рекомендації

Професійний масаж голови: види, способи, рекомендації - Фото

Масаж покращує кровообіг не лише голови, але й шиї. Він стимулює приплив крові до мозку. У результаті припиняється головний біль

Масаж голови — це проста та чудодійна маніпуляція. Вона позбавляє від болю в голові, шиї, плечах, покращує стан шкірних покривів, дозволяє забути про лупу, прискорити зростання волосся та усунути його сухість.

Фахівці рекомендують проходити курс масажу голови в Києві в таких випадках:

 • мігрень;
 • порушення сну;
 • стійкий стресовий стан;
 • розумове перенапруження;
 • хронічна втома;
 • падіння працездатності.

Масаж покращує кровообіг не лише голови, але й шиї. Він стимулює приплив крові до мозку. У результаті припиняється головний біль, викликаний браком кисню та нервовим перенапруженням. Значно покращується стан волосяних цибулин і сальних залоз.

Украй небажано звертатися до масажистів, якщо спостерігаються:

 • грибкові та гнійничкові захворювання;
 • гіпертонічні стани.

Категорично забороняється масаж при травмах голови.

Професійний масаж

Розрізняють декілька основних типів масажу голови. Кожен із них виконує свої функції.

 1. Класичний лікувальний.

На перший погляд це досить простий масаж, проте він потребує особливих навичок. Упор робиться на скроні й основу черепа. Подушечками вказівного й середнього пальців здійснюються плавні кругові рухи з невеликим натисненням. Процедура триває не більше ніж чверть години. При болях додатково виконуються натискання тривалістю 5 секунд у місцях неприємних відчуттів.

 1. Чампі.

Техніка походить з Індії, стала популярною нещодавно. Вона допомагає покращити кровообіг голови. Чампі швидко усуває набряклість обличчя, шиї, плечей. Методика має ефект ліфтингу та добре розслабляє.

У масажі задіяна не лише голова, але й плечі, спина, шия та обличчя. Процедура проходить у декілька етапів:

 • Балансування чакр. Відбувається вплив на активні центри голови, унаслідок чого запускається самозцілення, зростає внутрішня енергія людини.
 • Усунення втоми відбувається за рахунок масажування спини, шиї, плечей. На цьому етапі досягається абсолютне розслаблення тіла. Людина готується до основних маніпуляцій.
 • Безпосередньо головний масаж. Спочатку масажні рухи вниз проводяться долонею. Далі швидкими рухами пальців фахівець пропрацьовує всю поверхню голови.

Найприємнішими в такому масажі виявляються повільні погладжування голови по ходу зростання волосся. Маніпуляція проводиться як завершальний етап.

 1. Бірманський масаж.

Техніку застосовують для швидкого зняття стресових станів та абсолютного розслаблення організму. Бірманський масаж позитивно впливає на колір шкіри голови й обличчя, стан волосся. Масажні рухи відбуваються на волосистому відділі голови, верхній частині спини та шиї. Чергується м’яке погладжування з посиленим впливом на активні точки. Масажування проводиться хаотично, без чітко визначених напрямків. Із цієї причини правильно виконати бірманську техніку здатен тільки досвідчений фахівець.

Під час процедури повністю розслабляються шийні м’язи, що не спостерігається в повсякденному житті. Це сприяє глибокому розслабленню та усуває негативний вплив буденних стресових ситуацій. Збільшується інтенсивність кровопостачання волосяних цибулин, що зміцнює волосся.

Спроби самостійно здійснити індійську або бірманську техніку можуть мати негативні наслідки. Неправильне виконання масажних рухів призводить до запаморочень, болю в шиї та спині, підвищення тиску. Фахівці не рекомендують використовувати в домашніх умовах таку складну техніку або застосовувати спеціальні масажні щітки.

Безпосередньо перед виконанням процедури волосся клієнта ретельно розчісується, і наноситься спеціальний масажний засіб. Масажні рухи виконуються плавно. Подібне погладжування швидко розслабляє м’язи організму.

Ознайомитися з принципами роботи професійних масажистів можна за адресою: https://royalthaispa.com.ua/o-nas/blog/massazh-golovy-dlya-rosta-volos-2/.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Популярне