RU
Прес-реліз
31.12.2020, 11:00

PROCARD став першим в Україні і СНД партнером Visa Ready for Fintech Enabler

PROCARD став першим в Україні і СНД партнером Visa Ready for Fintech Enabler - Фото

PROCARD став першим в Україні, СНД і Південно-Східній Європі сертифікованим партнером компанії Visa

Український незалежний процесинговий центр PROCARD став першим в Україні, СНД і Південно-Східній Європі сертифікованим партнером компанії Visa за програмою Visa Ready for FinTech Enablers. Це партнерство дозволить Фінтех-компаніям запускати свої продукти в мережі Visa, використовуючи технологічну платформу PROCARD.

"Інноваційні рішення, які пропонує Visa, дозволяють Фінтех-компаніям будь-якого розміру розвивати свій потенціал. Поява першого в регіоні сертифікованого партнера Visa Ready — хороший знак, який свідчить про готовність гравців на ринку до створення партнерств і до більшої відкритості. Це сигнал для появи нових Фінтех рішень, які будуть задовольняти зростаючі запити споживачів і будуть відповідати світовому вектору розвитку цього ринку", — зазначив старший директор Visa по стратегічним партнерствам і Фінтех в 17 країнах Євген Лесняк.

Програма Visa Ready for Fintech Enablers розрахована на створення сертифікованої екосистеми партнерів, які спеціалізуються на обслуговуванні і створенні інфраструктури для Фінтех-компаній.

"Статус незалежного процесингового центру PROCARD, як першого в Україні, СНД і Південно-Східній Європі партнера програми Visa Ready for FinTech Enablers, є важливою відзнакою не тільки для нашої екосистеми, але і для всього українського фінтеху. Розвиток і подальше розширення цієї співпраці — наш головний пріоритет ", — розповіла засновниця відкритої Фінтех-екосистеми Concord Fintech Solutions Олена Сосєдка.

Участь в програмі Visa Ready for Fintech Enablers дозволяє учасникам Фінтех-ринку зв'язуватися між собою, створювати ефективні продукти і максимально швидко виводити їх на ринок. PROCARD вже обслуговує Фінтех-компанії не тільки в Україні, але і в Казахстані і Таджикистані, а тепер пройшов сертифікацію Visa Ready для роботи в Європі і всьому регіоні CEMEA, отримавши доступ до нових ринків.

"Незалежний процесинговий центр PROCARD з моменту заснування прагнув зайняти лідируючі позиції на Фінтех-ринку. Крім процесингового програмного забезпечення, були створені надійна системна архітектура, система моніторингу, служба сервіс деск, розроблено безліч допоміжних інструментів, які не видно на перший погляд, але дозволяють швидко і з високою надійністю налагоджувати бізнес-процеси. Ми раді досягненню нових бізнес-горизонтів разом з компанією Visa ", — зазначив СЕО PROCARD Костянтин Кадук.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Теги: Visa