Прес-реліз
03.06.2020, 10:00

ПП Пружина - виготовлення пружин протягом 15 років в Україні

ПП Пружина - виготовлення пружин протягом 15 років в Україні - Фото

Протягом більше 15 років фірма по виробництву пружин в Україні поставляє тільки якісну продукцію

ПП Пружина - виготовлення пружин на замовлення в Україні, основною продукцією виробництва є пружини стиснення і пружини розтягування, навиті з пружинного дроту круглого січення. Замовити виготовлення пружин на сайті https://prughina.com.ua/ua.html це простий і швидкий спосіб отримати пружини від виробника за найдоступнішою ціною в Україні.

ПП Пружина - фірма по виготовленню пружин, яка виробляє пружини в м Козятин (Вінницька обл.) і поставляє готову продукцію по всій Україні вже протягом більше 15 років. З 2003 року компанія ПП Пружина виросла з невеликого підприємства, яке виготовляло маленький асортимент стандартних пружин, і на сьогодні є одним з основних виробників пружин (Україна). Підприємство постійно розширює свій виробничий потенціал для виготовлення пружин для самих різних сфер застосування, виготовляючи пружини маленьких розмірів для авторучок - до пружин великих розмірів, використаних в сільгосптехніці.  

Протягом більше 15 років фірма по виробництву пружин в Україні поставляє тільки якісну продукцію від стандартних пружин до індивідуальних замовлень потенційних і постійних клієнтів. Великий досвід у виробництві пружин і сучасне обладнання дозволяє випускати високоточні пружини в найкоротші терміни. Навіть замовлення на велику партію пружин виробник виконує протягом тижня. 

Найбільше замовлень пружинному заводу надходить на продукцію:

  • пружини стиснення.

Пружина стиснення - основна продукція, яка випускається заводом пружин ПП Пружина. Купити і замовити виготовлення пружин стиснення можна тут https://prughina.com.ua/ua/prughina-stysku.html на сторінці розрахунку пружини стиснення онлайн. Пружини на стиснення мають широкий спектр застосування, їх можна знайти практично у всіх механічних пристроях, в клапанах, насосах, компресорах, в електричних вимикачах і т.д.

  • пружини розтягування.

Пружина розтягування найбільш часто застосовується для батута, в миючих пристроях, для верстатного пристосування, в сільськогосподарській техніці, дитячих іграшках і т.д. Купити і замовити виготовлення пружин розтягування можна тут https://prughina.com.ua/ua/prughina-roztyagu.html на сторінці розрахунку пружини розтягування онлайн. ПП Пружина виготовляє пружини на розтягування з циліндричною навивкою, і зі загибами по сторонам зацепів або кілець.

ПП Пружина - багаторічний досвід виготовлення пружин стиснення і пружин розтягування від фахівців в Україні.  

ПП Пружина - виготовлення пружин

Україна, м. Козятин (Вінницька область).

+38 (097) 509 27 49

+38 (067) 911 80 15

prughina@ukr.net

prughina.com.ua

Отправить:
Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.