RU
Прес-реліз
02.12.2020, 17:09

Постковідний синдром: як відновитися після коронавірусу

Постковідний синдром: як відновитися після коронавірусу - Фото

Подбайте про себе! Лікар R +, невропатолог, Ірина Володимирівна Томах, рекомендує більше рухатися

Час йде, а пандемія не зупиняється. Разом з тим, все більше з'являється хвилюючих питань, як відновитись після важкого стану при коронавірусній інфекції.

Лікарі Центрів здоров'я R + спостерігають у пацієнтів астенію. Такий патологічний стан, що виявляється підвищеною стомлюваністю і виснаженням. Тут маються на увазі, тривалі патологічні зміни, що тривають тижнями, місяцями і дуже докучають.

Людина відчуває прискорене серцебиття, дискомфорт у грудній клітці. Турбує швидка втома і надмірна пітливість, головний біль, порушення смаку та сприйняття запахів, тримається підвищена температура.

Після такого захворювання кожному хочеться відновитися якомога швидше. Хочеться бути здоровим!

Подбайте про себе! Лікар R +, невропатолог, Ірина Володимирівна Томах, рекомендує більше рухатися. Адже рух – це життя! Поступово збільшуйте фізичні навантаження. Пересування по будинку і подвір'ї буде більш ефективним, ніж просто постільний режим. Рекомендуються спокійні і нетривалі (20-30 хвилин) прогулянки в лісопарковій зоні щодня.

Період відновлення після CIVID-19 – дуже вдалий час для перегляду шкідливих звичок.

Куріння, надмірне вживання алкоголю, переїдання – як виявилося, під час хвороби дуже просто відмовитися і від них теж.

А якщо у Вас виникли питання: як відновити легені після коронавіруса, як відновити нюх, запах і смак після Covid-19, як відновитися після коронавірусної пневмонії, чи можуть легені відновитися після коронавірусу і чим відновитися після коронавірусної інфекції, – ви можете задати їх нашим фахівцям.

Адже Центри здоров'я R + покликані створювати нову культуру здоров'я з любов'ю до людей.

Фахівці клініки, маючи високий професіоналізм і досвід, допоможуть вам як в індивідуальній ситуації захворювання, так і в турботі і підтримці свого здоров'я.

https://rplus.com.ua/

Тел. 0800307103

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Популярне