RU
Прес-реліз
18.01.2021, 10:22

Подарунки для всієї родини – картини за номерами

Подарунки для всієї родини – картини за номерами - Фото

Будь-який бажаючий незважаючи на вікову категорію і наявність досвіду може за тиждень створити власний шедевр або повторити витвір мистецтва

"Художником може стати кожний!" – сьогодні цього девізу дотримуються багато людей. Зараз будь-який здатний відчути себе геніальним Мікеланджело або імпресіоністський Клодом Моне. Раніше необхідно було закінчувати художню академію або проходити дорогі і тривалі за часом курси малювання. Тепер будь-який бажаючий незважаючи на вікову категорію і наявність досвіду може за тиждень створити власний шедевр або повторити витвір мистецтва. Яким чином? Написати картини за номерами.

Переваги

  • Сприятливий вплив на ментальне здоров'я. Картини знімають стрес і занурюють у внутрішній діалог із самим собою;
  • Мозковий штурм і пошук натхнення не потрібно для того, щоб приступити до роботи;
  • Кожен може спробувати свої сили і надихнутися приголомшливим результатом. Це мотивує на те, що ніколи не пізно зайнятися малюванням і домогтися успіху;
  • Картина за номерами – прекрасне хобі, яке не поступається вишивці, в'язанню, бісероплетінню та ін.;
  • Ви можете експериментувати з мазками, додавати чіткості, відблисків, змішувати фарби і домагатися більшої реалістичності;
  • Комплектація. Відпадає необхідність в нескінченному ходінні по магазинах, щоб знайти потрібні пензлі, фарби, гачки для подальшого розташування на стіні. В комплекті вже присутні потрібні девайси, а також карта з підказками.

 

Картон або полотно – що вибрати?

"Бувалі" майстри по створенню шедеврів за номерами радять починати з варіантів, які передбачають роботу на картонній підставці. Матеріал дешевий, має підвищену вологоємність.

Для отримання натурального результату картина повинна бути виконана на полотні. Його фактурність, шорстка поверхня, загрунтованість і натягнутість на підрамник створюють враження справжнього шедевра, ніби викупленого з Третьяковської галереї або самого Лувра.

Полотно може мати звичну нумерацію або містити кольорові ділянки. Останній варіант робить доступним малювання навіть для людей з вадами зору та дітей, які не вміють рахувати. Придбати якісні картини на полотні для себе або в подарунок можна в інтернет-магазині "Арт-Полотно".

Як розфарбовувати

Існує 4 золотих правила роботи з картиною на полотні:

  1. Від світлого – до темного. Починаючи роботу з білими, жовтими, блакитними і рожевими відтінками, Ви уникаєте випадкових помилок, критичних виходів за контури. Набагато простіше прибрати за допомогою води або перекрити більш насиченим кольором пастельний відтінок, ніж темний і яскравий колір.
  2. Від більшого – до меншого. По-перше, в процесі заповнення великих просторів набивається рука (якщо Ви вперше малюєте – це особливо важливо). По-друге, відбувається страховка від помилок і непотрібних плям. По-третє, набагато легше попрацювати з великими плямами, а потім за змістом розставити відблиски, промальовувати дрібні деталі.
  3. Від центру – до країв. Правило дозволяє не змащувати рукою вже нанесений по краю малюнок. Так Ви досягнете власної чистоти і чистоти картини на стіну.
  4. Зверху вниз. Такий метод заповнення картини позбавляє від стирання вже нанесених фарб, сприяє кращому і швидкому висиханню.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Популярне