RU
Прес-реліз
19.02.2020, 11:19

Плануємо корисні канікули для дитини у 2020 році

Плануємо корисні канікули для дитини у 2020 році - Фото

Освітня компанія Karandash підготувала чіткий план, як для дитини спланувати незабутні канікули за кордоном

Для дітей літо — це час для відпочинку і веселощів, спілкування та розваг. Однак часом батькам важно придумати, як організувати дитячий літній відпочинок так, щоб він одночасно був цікавим і пізнавальним. Освітня компанія Karandash підготувала чіткий план, як для дитини спланувати незабутні канікули за кордоном.

Чому канікули за кордоном?

Дитячий відпочинок за кордоном — це оптимальне співвідношення розваг і користі. Він передбачає невелику кількість уроків з іноземної мови (зазвичай 20-30 занять на тиждень), заняття спортом, кілька виїзних екскурсій по містах Європи, поїздки на природу та цікаві вечірні заходи, серед яких вікторини та конкурси, перегляди фільмів, дискотеки тощо.

Тож, під час літніх канікул за кордоном діти зможуть не тільки підтягти іноземну мову, а й познайомитися з однолітками з усього світу, зануритися в європейську культуру, дізнатися традиції країни.

У цій статті детально розглянуто, як організувати літні канікули в Англії.

Вибір табору й планування поїздки

Для початку слід визначитися з метою поїздки за кордон. Школярі молодшого віку зможуть отримати досвід свого першого самостійного відпочинку за кордоном, а підлітки старше 14 років — почати готуватися до вступу в європейський ВНЗ.

Деякі мовні курси за кордоном пропонують програми підготовки до міжнародних тестів з англійської мови (IELTS, TOEFL). Англійські літні школи організовують кілька програм в залежності від рівня знань хлопців. По закінченню курсу студенти отримують сертифікати та можуть переходити на наступні рівні.

Вибираючи дитячий табір за кордоном, зверніть увагу на такі нюанси:

 • Перелік освітніх програм і кількість занять на тиждень;
 • Розмір груп, варіанти їх підбору (за віком, рівнем знань, підлозі та ін.)
 • Наявність додаткових уроків по творчості, спорту;
 • Кількість майстер-класів за інтересами;
 • Екскурсійна програма: кількість поїздок в тиждень, можливість вибору екскурсій і їх перелік;
 • Варіанти розміщення: родина, що прийме дитину до себе або будинок викладача, чи резиденція, готель, апартаменти, самостійний вибір місця проживання;
 • Кваліфікація викладачів і кураторів, наявність у них відповідної освіти, сертифікатів та ін.;
 • Організація відпочинку: пропоновані вечірні заходи, гуртки за інтересами, спортивні та навчальні ігри, кіно, барбекю на природі тощо.
 • Місцеперебування — інфраструктура, природа, безпека.

Які документи потрібно підготувати для відпочинку в закордонному таборі?

До основних паперів, необхідним для самостійного виїзду дитини за кордон, відносяться:

 • закордонний паспорт;
 • свідоцтво про народження;
 • віза;
 • нотаріально завірений дозвіл обох батьків на виїзд дитини з країни (з перекладом на англійську мову);
 • медична страховка.

У деяких випадках можуть знадобитися додаткові документи. Повний перелік необхідних паперів можна знайти на сайті закордонного табору. Якщо у вас виникнуть труднощі зі збором документів або плануванням відпочинку, зверніться в освітню компанію Karandash. Досвідчені фахівці допоможуть розв'язувати всі питання.

Відпочинок за кордоном — це не тільки можливість для дитини підтягти англійську в Англії, але ще й незабутні враження, нові друзі з усіх куточків планети, цікаві екскурсії та знайомство з європейською культурою. Тому до організації канікул слід підійти відповідально, в чому вам допоможе план дій, представлений у цій статті.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Популярне