RU
Прес-реліз
03.02.2021, 15:20

"Перша Віза": як працевлаштуватись за кордоном

"Перша Віза": як працевлаштуватись за кордоном - Фото

Компанія "Перша Віза" веде прозорий бізнес, тому допомагає знайти та влаштуватись на роботу лише офіційно

"Перша Віза" – одна з найбільш відомих компаній у сфері міжнародного працевлаштування на українському ринку.

Організація заснована у 2012 році, і уже впродовж дев’яти років займається питаннями візової підтримки громадян та їх працевлаштування за кордоном.

Щоб залишатись лідером, компанія співпрацює лише із найкращими підприємствами, фабриками, складами та заводами Польщі та Чехії. Також спеціалісти допомагають  підібрати роботу в Данії, Норвегії, Німеччині та інших країн ЄС. Окрім прямих договорів, компанія має ідеально налагоджене партнерство із закордонними агенціями, що дозволило створити унікальну багатовекторну систему вакансій на будь-які запити.

Компанія "Перша Віза" веде прозорий бізнес, тому допомагає знайти та влаштуватись на роботу лише офіційно. Адже безпека клієнта та його захищеність на законодавчому рівні відіграють важливу роль у побудові довірливих стосунків та отриманні позитивних результатів обома сторонами.

Усі, хто звертаються до "Першої Візи", можуть бути впевнені у надійності наших вакансій та прозорості умов праці, адже державні та європейські установи контролюють ці фактори.

Під час створення компанії головними принципами, на основі яких виникала розбудова, були чесніть та професіоналізм. Впродовж років ми не зраджуємо цим постулатам, і саме вони допомагають формувати колектив однодумців – людей, які з натхненням працюють, щоб допомогти іншим заробити кошти та реалізувати свої мрії.

До послуг наших клієнтів завжди належить цілодобова україномовна або російськомовна підтримка від спеціалістів компанії впродовж всього терміну роботи. Ми допомагаємо вирішити питання будь-якої складності і не кидаємо своїх клієнтів сам-на сам з проблемами за кордоном.

Окрім фахової допомоги з підбором вакансії, спеціалісти компанії також  надають інші консультаційні послуги. Це відбувається на безоплатній основі і дуже важливо в час стрімкої зміни законодавчих моментів. Тим паче, що пандемія коронавірусу внесла зміни у оформлення документів та перетин кордону, тому ця інформація є актуальною для усіх заробітчан і користується великим попитом.

Взявши на себе місію надавати актуальну інформацію про всі зміни в сфері працевлаштування в країнах Євросоюзу та законодавчі нюанси, компанія створила та активно веде один із найпопулярніших Yоutube-каналів для заробітчан. Інформація допомагає не лише тримати руку на пульсі основних новин, а й орієнтуватися щодо втілення в життя законів у практичному аспекті. Крім цього, керівник компанії Руслана Бровчук часто є гостем репортажів на популярних телеканалах як експерт з міжнародного працевлаштування.

Також одним із важливих принципів для нас є конфіденційність. Тому довіряючи нам особисту інформацію, ви можете бути впевнені у її нерозголошенні.

Під час підбору вакансії ми враховуємо усі індивідуальні особливості, аби запропонувати кожному його ідеальну вакансію. У нашій розгалуженій мережі вакансій зможуть знайти роботу як висококваліфіковані спеціалісти, так і люди без знання мови та досвіду роботи. Орієнтації на турботливе ставлення до клієнта сприяло й те, що серед наших працівників є ті, хто й сам спробував заробітчанського життя. І цей досвід сприяв покращенню розуміння усіх потреб тих людей, які кожного дня звертаються до нас.

Тому основним фактором, який ми намагаємося тримати впродовж років роботи, є економічно приваблива вартість послуг. У нас ви знайдете найчесніші ціни, адже в середньому за такі пакети послуг компанії з працевлаштування такого ж високого рівня, як наша, вказують значно вищу платню.

За весь час існування компанія "Перша Віза" отримала багато позитивних відгуків про свою діяльність. І нам приємно, що наші старання на благо інших знаходять відголосок у душах клієнтів сказати таке звичне "Дякую". Ми теж дякуємо усім тим, хто разом з нами творить історію компанії.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Популярне