RU
Прес-реліз
02.03.2020, 15:48

Перевірені часом XP-342 та XP-352 або новий Epson XP-3100?

Перевірені часом XP-342 та XP-352 або новий Epson XP-3100? - Фото

Давайте розберемося, яким із домашніх БФП варто віддати перевагу - розрекламованій новинці Epson XP-3100 або хітам продажів

Давайте визначмося, якому з домашніх БФП варто віддати перевагу — розрекламованій новинці Epson XP-3100 або хітам продажу, які користувачі не перший рік обирають для домашнього друку. Трійця моделей поєднує принтер, копір і сканер в одному корпусі, належить до ДП з чотириколірною палітрою, а також друкує на папері до формату А4 включно. Представлені моделі є частиною серії Expression Home, тому будуть корисними школярам, студентам, для домашнього друку. Вони відрізняються простою схемою управління, а також можуть використовуватись без підключення до ПК — вносити потрібні налаштування можна за допомогою кнопок і РК-дисплея на фасаді БФП.

Моделі, які беруть участь в огляді, відносяться до бюджетної цінової категорії та практично не відрізняються своєю вартістю. Придбати їх зі знижкою та БСБПЧ у комплекті зараз можна на inksystem.biz — система безперервної подачі чорнила безконтактного типу дозволить до 30 раз економити на витратних матеріалах без шкоди для якості отриманих відбитків. Також ви отримуєте БФП з доставкою і гарантією на 18 місяців. Крім того, ви отримуєте принтери з безчиповою прошивкою, що робить можливим безперешкодне використання сумісних витратних матеріалів.

Чим відрізняються XP-342, XP-352 і XP-3100?

  • На відміну від минулих моделей, новинка може використовуватись не тільки для домашнього друку, але і в невеликих офісах. Як може бути інакше, якщо у моделі 3100 реалізований автоматичний двобічний друк, якого раніше ніколи не було у моделях домашньої лінійки «Епсон»?
  • Розробники Epson нечасто експериментують з дизайном, але для нового БФП вони зробили виключення. Обтічна форма поєднується з матовим корпусом, на якому більше не видно пилу чи відбитків пальців.
  • Для заміни абсорберу вам доведеться відправляти XP-342 та XP-352 до сервісного центру. Водночас ДП 3100 передбачає можливість провести заміну самостійно, зекономивши ресурси.
  • Новинка також передбачає збільшену панель безпровідних засобів підключення — це Wi-Fi Direct, Google Cloud Print, Remote Print Driver, iPrint, Epson Connect та Email Print. БФП XP-342 з Wi-Fi Direct та Google Cloud Print, а також XP-352 тільки з Google Cloud Print такими можливостями похвалитися не можуть.

Окрім усього іншого, трійцю моделей об'єднує швидкість і роздільна здатність друку. Вони видають по 33 чорно-білих і 15 кольорових сторінок за хвилину у стандартному режимі роботи. Зверніть увагу, що від налаштувань також залежить якість отриманого результату. БФП забезпечує створення відбитків з показником 5760x1440 dpi. За умови правильно обраного кольорового профілю ви отримаєте матеріали, які можуть конкурувати з деякими фотопринтерами.

В цілому багатофункціональні моделі схожі, але якщо ви найближчого часу плануєте купувати домашній БФП, віддавайте перевагу новинці. Ви у будь-якому випадку оціните її дизайн і автоматичний двобічний друк, який значно спростить взаємодію з технікою.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Популярне