RU
Прес-реліз
17.02.2021, 17:48

Переваги вуликів з пінополістиролу

Переваги вуликів з пінополістиролу - Фото

Сьогодні якісні вулики з пінополістиролу виробляються і в Україні, що дозволило вивести їх на доступний для всіх споживачів ринок

Бджільництво – одне з давніх-давен освоєних людиною напрямків. Принципи змісту бджіл з роками мало змінилися, чого не можна сказати про обладнання та інструменти, які допомагають виконувати роботу максимально ефективно. Так, на зміну застарілим "будиночків" прийшли сучасні функціональні вулики з пінополістиролу – житла для бджіл підвищеної комфортності.

Затишний будинок для бджіл

Для бджоляра вулик з полістиролу привабливий своїми якостями, вигідно виділяють такі будиночки на тлі дерев'яних аналогів. Пінополістирольні вулики легкі, характеризуються низькою теплопровідністю і стійкістю до впливів ззовні. Чому все більше число власників пасік віддають перевагу саме таким вуликів?

Вулик з пінополістиролу – це висока міцність конструкції в поєднанні з її малою вагою. Сподобається такий вулик і жителям – він теплий, тихий, затишний для бджіл. Взимку в такому житлі тепло, влітку – прохолодно. Такі будиночки мають строгі стандартні розміри, завдяки чому замінити один з блоків не складає труднощів.

Серед основних переваг вуликів з пінополістиролу можна виділити:стійкість до впливу вологи – такі будиночки не деформуються, не коробляться;

  • стійкість до впливу високих температур – вулики не тріскаються, що не пересихають;
  • відсутність сучків, сколів та інших дефектів структури, які практично завжди присутні в деревині;
  • легкість конструкції, вона розбірна, легко збирається;
  • стійкість до процесів гниття і розкладання.

Це далеко не повний перелік переваг вуликів з пінополістиролу. Будиночки не випускають назовні тепло, вони чисті, адже матеріал не кришиться. Гладкі стінки корпусів білосніжного кольору, вони виглядають красиво і акуратно. В гнізді забезпечується стабільний, комфортний для комах мікроклімат. Більше немає необхідності використовувати спеціальні утеплювачі, холстики, подушки. При відкритому річки свіже повітря проникає в усі частини вулика. У холодному кліматі слід використовувати леткові заградители.

Основна перевага пінополістиролу, як матеріалу для виготовлення бджолиних вуликів – низька теплопровідність. Бджолам не доводиться витрачати велику кількість енергії для створення комфортного мікроклімату в житло, за рахунок чого істотно знижуються і витрати на його утримання (потрібно менше корму, енергії) і підвищується продуктивність.

Як доглядати за вуликами з полістиролу

Як чистити вулика з полістиролу? використовувати паяльну лампу, як для дерев'яних аналогів, не вийде. Але всі інші варіанти відходу доступні: сильні забруднення можна очистити стамескою, а для регулярного догляду використовувати звичайні щітку і воду з мильним розчином. Пасічнику досить обробити вулик до досягнення чистоти. Для чищення можна використовувати також спеціальні хімічні засоби, розроблені для даних цілей і безпечні для бджіл.

Вулики з пінополістиролу взимку

Як товари для бджільництва – вулики з пінополістиролу, поводяться в холодну пору року? Так вони гарні для зимівлі бджіл, як для їх розплоду і життя навесні і влітку?

Із застосуванням пінополістирольних вуликів зимівлю можна проводити на вулиці. Додаткове утеплення не потрібно. У затишних будиночках бджоли активно нарощують сили, це хороший вибір для організації зимівлі відводків і слабких сімей.

Виробництво вуликів з пінополістиролу

Сьогодні якісні вулики з пінополістиролу виробляються і в Україні, що дозволило вивести їх на доступний для всіх споживачів ринок. Вулики виробляються за технологією компанії Lyson, що забезпечує гарантовано високу якість продукції. Для її виробництва використовуються ті ж матеріали, які застосовують на заводі в Польщі. Крім вуликів в зборі декількох видів у продажу є і окремі комплектуючі.

 

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Теги: вулики
Популярне