RU
Прес-реліз
08.04.2021, 11:40

Переваги кондиціонерів Neoclima

Переваги кондиціонерів Neoclima - Фото

Розберемося в запропонованих на ринку моделях, перевагах та недоліках кожного виду кліматичних пристроїв

Будь-яка людина, збираючись купити щось дороге, прагне отримати якомога більше інформації, щоб не втратити гроші. Тож, маючи намір придбати кондиціонер, ми намагаємося розібратися в запропонованих на ринку моделях, перевагах і недоліках кожного виду кліматичних пристроїв. 

Чому обирають кондиціонери цього бренду

Зараз в Україні представлено багато видів охолоджувальної техніки різних виробників. Одними з популярних агрегатів, що придбають у нашій країні, є кондиціонери Neoclima. Ця компанія зайшла на вітчизняний ринок у 2007 році. Її спеціалізація – виробництво й продаж різних видів кліматичних апаратів – від спліт-систем до промислових охолоджувальних пристроїв. 

Приваблюють кондиціонери neoclima доступною вартістю й водночас високою якістю. Тому все частіше саме їх можна побачити в домашньому чи офісному просторі. Розглянемо причини, чому покупці віддають перевагу кліматичним пристроям цієї торгової марки.

 1. Широкий модельний ряд, основними з яких є Alaska – апарати, що мають високу енергоефективність і здатні працювати за мінусових температур; Artclima – агрегати вирізняються безшумністю роботи, нестандартним дизайном і малим споживанням електрики; Neola new – техніка, що оснащена базовими функціями й виокремлюється низькою вартістю.
 2. Надійність. Кондиціонери neoclima мають гарантію 24 місяці, що свідчить про впевненість виробника в якості свого товару.
 3. Диференціація ціни. Вартість кліматичної техніки бренду стартує від 6,5 тисячі, що дає можливість придбати її людям із різним рівнем статків.

Переваги й позитивні боки кліматичних пристроїв

Як вивчити інформацію про кондиціонери neoclima, можна зробити висновок, що вони мають низку переваг перед подібними товарами інших торгових марок:

 • тиха робота й знижене енергоспоживання;
 • різні режими роботи;
 • функціонування за мінусової температури повітря;
 • функція самоочищення;
 • смартсистема, завдяки якій пристроєм можна керувати через бездротову мережу;
 • варіативність ціни – від недорогих моделей із базовими функціями до віп-пристроїв, що впишуться в будь-який інтер'єр;
 • спеціалізація компанії-виробника на випуску кліматичних пристроїв різних видів;
 • офіційний представник бренду на території України.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Популярне